DomůUFCIsrael Adesanya vyzval Roberta Whittakera. "The Reaper" odpovídá

Israel Adesanya vyzval Roberta Whittakera. “The Reaper” odpovídá

Israel Adesanya má jasno v tom, s kým se po výhře nad Marvinem Vettorim chce utkat ve svém příštím zápase. Šampion střední váhy UFC řekl, že chce druhý zápas s Robertem Whittakerem.

Zdroj: Fivealmond, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Israel Adesanya porazil podruhé v kariéře Marvina Vettoriho a zároveň tak potřetí uhájil svůj pás šampiona střední váhy. Titul získal v zápase s Robertem Whittakerem na turnaji UFC 243, který se konal v říjnu 2019. Nyní to vypadá, že dalším soupeřem šampiona bude právě “The Reaper”.

Joe Rogan se Adesanyi, po výhře nad Vettorim, ještě v oktagonu zeptal, kdo bude jeho dalším soupeřem a “Stylebender” odpověděl:

“Whittaker, můj úhlavní nepřítel Bobby. Nevím, jak to bude s COVIDEM. Musíme to rozjet v Aucklandu, tentokrát na mém území. Já ti řeknu, jak to je, já rozhoduju, ty nerozhoduješ a víš proč? Protože já jsem tady králem!”

Whittaker na výzvu odpověděl s klidem:

“Odpočiň si. Uvidíme se brzy.”

Robert Whittaker (22-5) v posledních třech zápasech porazil Kelvina Gasteluma, Jareda Cannoniera a Darrena Tilla. Jeho bilance v posledních 13 zápasech je 12-1. Jedinou porážku mu uštědřil právě Israel Adesanya na turnaji UFC 243, který se uskutečnil na Marwel Stadium v australském Melbourne. Tentokrát by si šampion přál, aby se zápas odehrál na Novém Zélandu.

Zdroj: UFC | Twitter MMA Fighting | Twitter Robert Whittaker

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ