Israel Adesanya vyzval Roberta Whittakera. “The Reaper” odpovídá

Israel Adesanya má jasno v tom, s kým se po výhře nad Marvinem Vettorim chce utkat ve svém příštím zápase. Šampion střední váhy UFC řekl, že chce druhý zápas s Robertem Whittakerem.

Zdroj: Fivealmond, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Israel Adesanya porazil podruhé v kariéře Marvina Vettoriho a zároveň tak potřetí uhájil svůj pás šampiona střední váhy. Titul získal v zápase s Robertem Whittakerem na turnaji UFC 243, který se konal v říjnu 2019. Nyní to vypadá, že dalším soupeřem šampiona bude právě “The Reaper”.

Joe Rogan se Adesanyi, po výhře nad Vettorim, ještě v oktagonu zeptal, kdo bude jeho dalším soupeřem a “Stylebender” odpověděl:

“Whittaker, můj úhlavní nepřítel Bobby. Nevím, jak to bude s COVIDEM. Musíme to rozjet v Aucklandu, tentokrát na mém území. Já ti řeknu, jak to je, já rozhoduju, ty nerozhoduješ a víš proč? Protože já jsem tady králem!”

Whittaker na výzvu odpověděl s klidem:

“Odpočiň si. Uvidíme se brzy.”

Robert Whittaker (22-5) v posledních třech zápasech porazil Kelvina Gasteluma, Jareda CannonieraDarrena Tilla. Jeho bilance v posledních 13 zápasech je 12-1. Jedinou porážku mu uštědřil právě Israel Adesanya na turnaji UFC 243, který se uskutečnil na Marwel Stadium v australském Melbourne. Tentokrát by si šampion přál, aby se zápas odehrál na Novém Zélandu.

Zdroj: UFC | Twitter MMA Fighting | Twitter Robert Whittaker

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA