DomůUFCDan Lambert: „Colby se chce co nejrychleji vrátit do oktagonu, aby všem...

Dan Lambert: „Colby se chce co nejrychleji vrátit do oktagonu, aby všem dokázal, že je nejlepší”

Dan Lambert, majitel American Top Teamu už měl tu možnost setkat se s Colby Covingtonem a pohovořit s ním o zápase s Kamaru Usmanem. A jak se zdá, tak “Chaos” neodejde do WWE, jak naznačoval ještě před samotným utkáním na UFC 245.

Embed from Getty Images

“Zápas to byl neobyčejně vyrovnaný. Před pátým kolem byla na kartách rozhodčích remíza, takže bylo jasné, že ten, kdo vyhraje páté kolo, vyhraje celý zápas. Jasně, Colby byl na zemi, ale přesto si myslí, že rozhodčí souboj přerušil předčasně. To však nic nemění na tom, že Covington se chce co nejrychleji vrátit do oktagonu UFC, aby všem dokázal, že je nejlepší. Začne trénovat hned, jak mu to zdravotní stav dovolí. Stále má silnou motivaci a hodně si věří.”

Zdroj: Twitter Dan Lambert

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ