DomůCZ/SK MMADana White chce zorganizovat zápas Blachowicz vs. Procházka v Polsku a před...

Dana White chce zorganizovat zápas Blachowicz vs. Procházka v Polsku a před 60 tisíci diváky

Pokud úřadující šampion polotěžké váhy Jan Blachowicz obhájí svůj titul v zápase proti Gloveru Teixeirovi, máme se zřejmě nač těšit. UFC by pak totiž chtěla zorganizovat titulový souboj Blachowicz vs. Procházka v Polsku.

Zdroj: UFC

Česko má titulového vyzyvatele, Polsko zase šampiona polotěžké váhy. Oba bojovníci se ve svých zemích těší obrovské popularitě. Co takhle udělat zápas Blachowicz vs. Procházka v Čechách nebo v Polsku? Tahle myšlenka určitě napadla velké množství MMA fanoušků. O dalším turnaji UFC, který by se uskutečnil u nás nebo v Polsku se hovoří už dlouho a kdy jindy by se takový turnaj měl uskutečnit, než když by hlavní událostí večera bylo utkání českého vyzyvatele s polským obhájcem titulu?

A podobně zřejmě smýšlí i šéf UFC Dana White, který byl v rozhovoru pro portál BT Sport dotázán, jestli by UFC nechtělo uspořádat zápas Blachowicze s Procházkou v Polsku před 60 tisíci diváky. Samozřejmě v případě, že Blachowicz ve svém nejbližším souboji porazí Teixeiru.

Dany Whita se novinář BT Sport Adam Catterall zeptal:

“Pokud Jan porazí Glovera. Neříkám, že to tak bude, protože to bude těžký souboj, ale pokud Jan porazí Glovera a vzpomeneme si na to, co minulý týden udělal Jiří Procházka…tak… Jestli dojde k takovému souboji, mohl by se uskutečnit v Polsku před 60 tisíci diváky? To by bylo šílené!”

A Dana White odpověděl:

“Myslíš, že bych to nechtěl udělat? Záleží ale na tom, jestli Polsko bude připravené, jestli bude znovu otevřené. To je jasné jako facka, že bych to chtěl udělat! Už se nemůžu dočkat, až budeme znovu moci pořádat turnaje po celém světě.”

Jiří Procházka se vyjádřil, že chce počkat na to, jak dopadne souboj mezi Blachowiczem a Teixeirou a pak se s vítězem tohoto souboje utká o pás.

Některé sázkové kanceláře dokonce na zápas Blachowicz vs. Procházka vypsaly kurzy a tak si na Jirku Procházku můžete vsadit už nyní.

Procházka přišel do UFC v loňském roce. Do této chvíle absolvoval v oktagonu organizace dva zápasy. Ve svém debutu knokautoval Volkana Oezdemira a ve druhém zápase zdemoloval Dominicka Reyese. Aktuálně mu patří druhé místo v žebříčku UFC polotěžké váhy.

Jan Blachowicz se připravuje na druhou obhajobu pásu šampiona polotěžké váhy. Zápas s Gloverem Teixeirou se uskuteční 4. září na turnaji UFC 266.

Sledovat všechny turnaje UFC zdarma můžete ZDE.

Zdroj: BT Sport


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ