Dana White o turnaji UFC 249: “Chceme sestavit nejlepší kartu v historii MMA”

Dana White se nechce za žádnou cenu vzdát záměru uspořádat turnaj UFC 249: Khabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson. Ba co víc. Zamýšlí z tohoto turnaje udělat nejlepší turnaj v historii UFC.

Embed from Getty Images

Šéf UFC chce některé ze zápasů, které se měly uskutečnit na zrušených turnajích v Londýně, Columbusu a Portlandu přesunout na kartu dubnového turnaje UFC 249. V rozhovoru pro ESPN White potvrdil, že chce sestavit nejlepší zápasovou kartu v historii.

“Pracujeme celou dobu na sestavení zápasové karty turnaje UFC 249. Je možné, že tam přesuneme některé naplánované zápasy, které se kvůli pandemii koronaviru nemohly uskutečnit. Chceme sestavit nejlepší zápasovou kartu v historii tohoto sportu. Něco se nám povede a něco ne. Celou dobu analyzujeme situaci, předvídáme určité věci a reagujeme na aktuální situaci. Chceme na té kartě například Francise Ngannoua. Bojoval by s Rozenstruikem.”

Původně byl souboj Ngannou vs. Rozenstruik naplánován na turnaj UFC on ESPN 8 v americkém Columbusu, který se měl uskutečnit na konci března. Po určitých omezeních, které vyplynuly z rozšíření pandemie koronaviru po světě, chtěla organizace UFC přesunout turnaj do Las Vegas, ale nakonec se akce nemohla uskutečnit ani tam.

Nyní tedy UFC plánuje přesun zápasu Francise Ngannoua s Jairzinhem Rozenstruikem na turnaj UFC 249. Jenže v současné chvíli není jasné, kde se tento turnaj uskuteční. Původně se akce měla konat v Brooklynu, ale kvůli zákazům a omezením spojeným s pandemií koronaviru, musí být přesunuta na jiné místo. Spekuluje se o Spojených arabských emirátech a konkrétně o Dubaji nebo Abú Dhabí. Jisté je pouze to, že se turnaj uskuteční bez diváků.

Zdroj: MMA Fighting, ESPN

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA