DomůUFCUFC 249: Henry Cejudo uhájil pás šampiona bantamové váhy. Dominicka Cruze knokautoval...

UFC 249: Henry Cejudo uhájil pás šampiona bantamové váhy. Dominicka Cruze knokautoval ve druhém kole (video)

Henry Cejudo uhájil pás šampiona bantamové váhy na turnaji UFC 249 v Jacksonville. “The Messenger” knokautoval Dominicka Cruze v posledních vteřinách druhého kola.

Embed from Getty Images

Dominick Cruz, tak jak jej známe, byl od začátku aktivní na nohách. Snažil se bodovat low kicky. Cejudo oplácel Cruzovi stejnou mincí. V polovině kola zaútočil Cruz kolenem na trup soupeře. Cejudovi se však podařilo přenést souboj na zem. Cruz se rychle postavil a z Cejudovi výhody nebylo nic. Údery pěstmi byly velmi vzácné. Oba bojovníci se nadále soustředili na low kicky.

Bývalý šampion se rychle pohyboval po oktagonu a hledal vhodnou chvíli pro nějakou kombinaci. Cejudo se zase snažil omezit pohyb Cruze low kicky. “The Messenger” na svého soupeře vyvíjel systematický tlak, ve snaze přitlačil jej ke kleci.

V jednu chvíli se borci srazili hlavami a na čele aktuálního šampiona se objevila krvácející tržná rána. Lékař svolil k pokračování duelu. Krátce poté se Cejudovi podařilo kolenem trefit Cruze, ten šel na zem a “The Messenger” se do něj pustil hlava nehlava. Sudí ukončil zápas.

Dominicku Cruzovi se přerušení zápasu nelíbilo a bylo vidět, že s rozhodnutím rozhodčího v oktagonu nesouhlasí.

https://twitter.com/i/status/1259335214981156866

Pro Cejuda se jednalo o první obhajobu pásu šampiona bantamové váhy, který získal v červnu loňského roku, po vítězství nad Marlonem Moraesem. Cruz se na turnaji UFC 249 představil poprvé od roku 2016, kdy titul šampiona bantamové váhy ztratil v souboji s Cody Garbrandtem.

Zdroj: UFC | Twitter @brentsehxti | Twitter @ImShannonTho

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ