Dana White si je jistý, že s Jonem Jonesem najdou společnou řeč

Přes velké množství vzájemných neshod, si je Dana White jistý tím, že nakonec s Jonem Jonesem, najdou společnou řeč.

Embed from Getty Images

Fanoušci MMA měli v posledních dnech možnost sledovat, že vztahy mezi šéfem UFC Danou Whitem a nejlepší polotěžkou váhou v historii organizace Jonem Jonesem, nejsou zrovna nejlepší.

Jon Jones se na sociálních sítích několikrát ohradil vůči přístupu UFC k jeho osobě. Také není spokojen se svými výdělky. Několikrát se tak dostal do ostrého sporu s Danou Whitem. Ten s Jonesem nesouhlasí a nemíní se podřizovat jeho požadavkům. Přesto White věří, že se jim nakonec podaří najít společnou řeč.

“Ne vždy se shodneš se zápasníky. Jon Jones a já se nyní neshodneme v některých otázkách. Máme malé problémy, ale Jon Jones je můj obchodní partner. Conor McGregor je také můj obchodní partner. Když jsi na této úrovni a staneš se hvězdou nebo mistrem světa, staneš se zároveň obchodním partnerem.”

“V této chvíli máme nějaké rozepře a na některých věcech se neshodneme. Nakonec se ale dostaneme do situace, kdy oba budeme hádáním unaveni a budeme se muset domluvit. Tak to prostě je.”

“V UFC to tak funguje. Ti, kteří se stanou velkými hvězdami, ti se stanou našimi obchodními partnery. Společně prodáváme PPV. Tak vyděláváme.”

Zdroj: MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA