DomůUFCDana White si je jistý, že s Jonem Jonesem najdou společnou řeč

Dana White si je jistý, že s Jonem Jonesem najdou společnou řeč

Přes velké množství vzájemných neshod, si je Dana White jistý tím, že nakonec s Jonem Jonesem, najdou společnou řeč.

Embed from Getty Images

Fanoušci MMA měli v posledních dnech možnost sledovat, že vztahy mezi šéfem UFC Danou Whitem a nejlepší polotěžkou váhou v historii organizace Jonem Jonesem, nejsou zrovna nejlepší.

Jon Jones se na sociálních sítích několikrát ohradil vůči přístupu UFC k jeho osobě. Také není spokojen se svými výdělky. Několikrát se tak dostal do ostrého sporu s Danou Whitem. Ten s Jonesem nesouhlasí a nemíní se podřizovat jeho požadavkům. Přesto White věří, že se jim nakonec podaří najít společnou řeč.

“Ne vždy se shodneš se zápasníky. Jon Jones a já se nyní neshodneme v některých otázkách. Máme malé problémy, ale Jon Jones je můj obchodní partner. Conor McGregor je také můj obchodní partner. Když jsi na této úrovni a staneš se hvězdou nebo mistrem světa, staneš se zároveň obchodním partnerem.”

“V této chvíli máme nějaké rozepře a na některých věcech se neshodneme. Nakonec se ale dostaneme do situace, kdy oba budeme hádáním unaveni a budeme se muset domluvit. Tak to prostě je.”

“V UFC to tak funguje. Ti, kteří se stanou velkými hvězdami, ti se stanou našimi obchodními partnery. Společně prodáváme PPV. Tak vyděláváme.”

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ