DomůUFCDaniel Cormier by s radostí přijal nabídku k šéfování UFC

Daniel Cormier by s radostí přijal nabídku k šéfování UFC

Daniel Cormier prozradil, že by musel být šílený, aby nezvážil nabídku vést UFC, jakmile v této funkci skončí Dana White.

Embed from Getty Images

Bývalý šampion polotěžké a těžké váhy organizace UFC, Daniel Cormier, má sice v plánu pověsit rukavice na hřebík, ale ještě předtím chce naposledy bojovat v oktagonu UFC. Jeho soupeřem by měl být Stipe Miocic, aktuální šampion těžké váhy. Toto utkání by mělo být završením trilogie Cormier vs. Miocic. Dosud si oba bojovníci připsali po jedné výhře.

Ačkoli má “DC” potvrzeny nabídky práce jako analytik ESPN a komentátor UFC, říká, že jeho největším snem by bylo, kdyby se stal šéfem největší světové organizace MMA.

V rozhovoru pro MMAFighting.com Cormier řekl:

“Myslím, že každý na světě, kdo by měl takovou příležitost, by takovou práci vzal. Být v čele organizace, která dělá tolik skvělých věcí v oblasti sportu a zábavy. A nejen to. Dělá toho spoustu i pro společnost jako takovou. Myslím, že lidé nevidí, jaký vliv má UFC na společnost. Organizace má například spoustu programů pro mládež na celém světě.”

“Pokud někdo dostane takovou pracovní příležitost, byl by šílenec, kdyby ji nevyužil. Ale Dana tady bude dlouho. Dana je tím správným člověkem na správném místě.”

Jestliže bude Dana White v čele organizace ještě dlouho, jak naznačuje Cormier, bývalému šampionovi by nečinilo problém vzít v UFC jinou funkci.

“Jasně, že bych chtěl pracovat v UFC. Miluji tu organizaci. Od chvíle, kdy jsem přišel ze Strikeforce, tak jsem navázal opravdu dobré vztahy s lidmi v organizaci. Začal jsem se učit. Dozvěděl jsem se toho o UFC opravdu hodně a nejvíc mě fascinuje, kolik času, energie a úsilí věnuje UFC mladým lidem.”

“To je něco, co sám dělám. Vím, jak důležité je pro Danu a UFC podporovat místní sportovní programy a kluby a také podporovat akademické kluby. Existuje tolik věcí, kterými pomáhají lidem po celém světě – opravdu si cením toho, pro koho pracuji.”

Prozatím se zdá, že pozice Dany Whita není ohrožena, a neočekává se, že by se šéf UFC svého postavení sám vzdal. White se stal prezidentem UFC v roce 2001 poté, co jeho přátelé, Lorenzo a Frank Fertittovi, koupili organizaci od Boba Meyrowitze za 2 miliony dolarů.

V březnu 2019 podepsal Dana White s majiteli organizace novou sedmiletou smlouvu. Takže Daniel Cormier nebo kdokoli jiný si bude muset počkat na konec období na které byl White do čela organizace zvolen. Je však dosti pravděpodobné, že pak Dana White svůj kontrakt s organizací prodlouží.

Zdroj: mmafighting.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ