Site icon MMAMAG.cz

Daniel Cormier prozradil, kolik berou největší hvězdy v UFC

Zdroj: UFC

Daniel Cormier, bývalý šampion dvou váhových kategorií UFC, dobře ví, jak to v této organizaci chodí v zákulisí. Má přehled o platech bojovníků. Ví, kolik si vydělávají největší hvězdy a šampioni.

Platy bojovníků MMA bývají předmětem častých debat. V drtivé většině se na světlo světa dostávají pouze základní platy. Zatímco u většiny bojovníků jsou tyto údaje poměrně přesné, u největších hvězd a šampionů tomu tak není. Nyní to v podstatě potvrdil i sám Cormier.

>>Sledovat turnaje UFC zdarma můžete také ZDE.<<

„Myslím si, že třeba Izzy (Israel Adesanya) bere v současné době asi 7 milionů dolarů za zápas. Ano, bude to něco mezi 5 a 7 miliony. Khabib Nurmagomedov pravděpodobně bral okolo 10 milionů. Conor McGregor vydělává asi 20 milionů,“ prozradil DC.

I když i sám Cormier hovoří o přibližných částkách, lze předpokládat, že nebude daleko od pravdy. Navíc byli s Khabibem dlouholetými tréninkovými partnery ve slavném gymu American Kickboxing Academy (AKA) a během své aktivní kariéry spolu jistě diskutovali o svých výplatách.

„DC“ říká, že částky, které vidíme u šampionů a ostatních hvězd organizace jako základní platy, by se měly vynásobit 4 nebo 5, abychom získali zhruba konečné částky jejich celkových platů za zápas.

„Z mého pohledu je to vlastně tak, že když se stanete šampionem, stáváte se v podstatě partnerem v tomto byznysu. Mnohdy tyto zveřejněné platy neuvádějí skutečné částky. Například uvidíte výdělek 500 000 dolarů, ale ve skutečnosti to může být čtyřikrát až pětkrát více,“ řekl Daniel Cormier.

Sleduj turnaj UFC FIGHT NIGHT: Sandhagen vs. Song ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA!SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v noci ze soboty 17.9. na neděli 18.9.

Zdroj: MMA Fighting

Exit mobile version