DomůKSWLegendární Michal Materla se vrátil do KSW. Doručil knokaut v první kole...

Legendární Michal Materla se vrátil do KSW. Doručil knokaut v první kole a vyzval Soldiće

Jedna z největších legend přední evropské organizace KSW se vrátila. Michal Materla se při svém návratu do KSW představil fanouškům ve svém rodném městě – Štětíně.

mmarocks, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Sedmatřicetiletý Michal “Cipao” Materla se na turnaji KSW 66 utkal s Britem Jasonem Radcliffem. Bývalý šampion KSW ve střední váze se v aréně setkal s velkým ohlasem publika. A není divu. Bojoval ve svém rodném městě a navíc nastoupil do zápasu číslo 26 v kleci KSW. “Cipao” je skutečnou legendou nejen organizace KSW, ale celého polského MMA.

A v kleci si Materla počínal jako šelma. Na začátku utkání se oba borci ještě oťukávali, ale s přibývajícím časem bylo vidět, že to dnes bude večer polské legendy. V poslední minutě prvního kola Polák svého soupeře tvrdě zasáhl. Angličan se poroučel k pletivu. Materla jej dostihl a zasypal svého soupeře drtivými údery, na které Radcliffe prakticky nereagoval. Rozhodčímu nezbylo nic jiného než ukončit zápas.

Slova vítěze: “Především bych chtěl ze srdce poděkovat všem fanouškům. Dodali jste mi obrovskou energii. Před zápasem jsem cítil velký tlak, ale také velkou podporu. Už mi nezbývá moc zápasů, možná jeden nebo dva, ale jsem vděčný za všechno.”

“Nejsem žádný mluvka, ale jeden zápas by mě zajímal. Rád bych se ještě jednou chtěl utkat s Robertem Soldićem.”

Zdroj: KSW MMA | Twitter KSW MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ