DomůCZ/SK MMADavid Kozma zná jméno svého dalšího soupeře! Titul bude hájit v Ostravě

David Kozma zná jméno svého dalšího soupeře! Titul bude hájit v Ostravě

David Kozma je šampionem veltrové váhy OKTAGONU už od listopadu 2018. Za tu dobu si na svou pozici docela zvykl a nechce se jí jen tak vzdát.

“Růžový panter”, na svém kanálu na YouTube, odpověděl svým fanouškům na několik zajímavých otázek, z nichž mnohé se týkaly právě obhajoby jeho pásu.

David Kozma je připravený na obhajobu titulu a hovoří o možných soupeřích

S kým budeš v dubnu obhajovat titul?
“No, obhajoba je již potvrzena a bude s Petrem “Monsterem” Knížetem. Bude to 9. dubna v Ostravě.”

Dojde k souboji s Ivanem Buchingerem?
“Přednost má nyní “Monster”. Pokud se “Monster” znovu zraní, mohou ho nahradit Ivanem, ale teď to prostě nepřipadá v úvahu a “Monster” má přednost.”

Co bys řekl na souboj s Patrikem Kinclem?
“Nechci bojovat s Kinclem, trénujeme spolu. Navíc teď docela přibral na váze, přesunul se do 84 kg. A jestli má v plánu jít do 77 kg, to nevím. Zatím o tom nic neřekl. Uvidíme, co se stane.”

Kdo si myslíš, že bude dalším vyzyvatelem po “Monsterovi”?
“Těch adeptů je víc. Mohl by to být Juráček, mohla by to být odveta s Veličkovičem, odveta s Apollem. Je tu Kertész. I když třetí zápas s ním bych nechtěl, ale pokud se tam probojuje, je možné, že by se ten zápas mohl uskutečnit.”

Co bys dělal, kdyby ti někdo vzal titul?
“Snažil bych se ho co nejrychleji získat zpět. Protože jsem si zvykl být šampionem a nechci o ten post přijít.”

Zdroj: YouTube David Kozma

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ