Demetrious Johnson pochvalně o Jonu Jonesovi: V současné době nevidím nikoho, kdo by jej mohl porazit

Bývalý zápasník UFC Demetrious Johnson, který nyní bojuje pod křídly organizace ONE Championship, se velice pochvalně vyjádřil o Jonu Jonesovi. Řekl, že v současné době nevidí nikoho, kdo by mohl “Bonese” v nejbližší době porazit.

Zdroj: ONE Championship

Demetrious Johnson (30-3) je bývalým šampionem UFC v muší váze. V Rozhovoru pro TMZ Sports byl dotázán, kdo je podle něj nejlepším bojovníkem historie. Ačkoli “Mighty Mouse” prohlásil, že je velice těžké na tuto otázku odpovědět, nakonec řekl, že právě Jon Jones by měl být jedním z těch bojovníků, o kterých bychom měli smýšlet, jako o nejlepších v historii. Johnson je přesvědčený o tom, že poté, kdy Jones prakticky po celou dekádu dominoval v polotěžké váze UFC, je nyní připravený dosáhnout úspěchů v těžké váze. Poukazuje přitom na “Bonesovi” přednosti, jako jsou jeho výška, rozpětí paží a nohou a především jeho bojové IQ.

“Myslím si, že Jon Jones je jedním z nejlepších bojovníků všech dob. Pravděpodobně je vůbec ten nejlepší, protože pokaždé, když jsem jej viděl bojovat, cítil jsem, že si se svými soupeři jen pohrává. V těžké váze bude velice dynamický, pokud neztratí svou rychlost. A já nevidím, že by ji ztrácel. Nevidím nikoho, kdo by jej v nejbližší době mohl porazit. Disponuje skvělými fyzickými předpoklady a je vysoce inteligentní.”

Zdroj: BJ Penn | TMZ Sports

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA