DomůUFCDemetrious Johnson pochvalně o Jonu Jonesovi: V současné době nevidím nikoho, kdo...

Demetrious Johnson pochvalně o Jonu Jonesovi: V současné době nevidím nikoho, kdo by jej mohl porazit

Bývalý zápasník UFC Demetrious Johnson, který nyní bojuje pod křídly organizace ONE Championship, se velice pochvalně vyjádřil o Jonu Jonesovi. Řekl, že v současné době nevidí nikoho, kdo by mohl “Bonese” v nejbližší době porazit.

Zdroj: ONE Championship

Demetrious Johnson (30-3) je bývalým šampionem UFC v muší váze. V Rozhovoru pro TMZ Sports byl dotázán, kdo je podle něj nejlepším bojovníkem historie. Ačkoli “Mighty Mouse” prohlásil, že je velice těžké na tuto otázku odpovědět, nakonec řekl, že právě Jon Jones by měl být jedním z těch bojovníků, o kterých bychom měli smýšlet, jako o nejlepších v historii. Johnson je přesvědčený o tom, že poté, kdy Jones prakticky po celou dekádu dominoval v polotěžké váze UFC, je nyní připravený dosáhnout úspěchů v těžké váze. Poukazuje přitom na “Bonesovi” přednosti, jako jsou jeho výška, rozpětí paží a nohou a především jeho bojové IQ.

“Myslím si, že Jon Jones je jedním z nejlepších bojovníků všech dob. Pravděpodobně je vůbec ten nejlepší, protože pokaždé, když jsem jej viděl bojovat, cítil jsem, že si se svými soupeři jen pohrává. V těžké váze bude velice dynamický, pokud neztratí svou rychlost. A já nevidím, že by ji ztrácel. Nevidím nikoho, kdo by jej v nejbližší době mohl porazit. Disponuje skvělými fyzickými předpoklady a je vysoce inteligentní.”

Zdroj: BJ Penn | TMZ Sports

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ