DomůUFCBojovníci MMA tipují zápas večera turnaje UFC 268: Usman vs. Covington 2

Bojovníci MMA tipují zápas večera turnaje UFC 268: Usman vs. Covington 2

Již tuto sobotu se zraky fanoušků bojových umění upnou k newyorské Madison Square Garden, kde se uskuteční turnaj UFC 268. Zápasem večera bude souboj mezi Kamaru Usmanem a Colbym Covingtonem.

Zdroj: UFC

Všichni si pamatujeme, jak dopadlo jejich první utkání, ale bude to stejné i tentokrát? Kdo podle bojovníků MMA zvítězí v odvetě?

Brent Primus: “Ukážu na Usmana. Je to šelma – je těžké ho zlomit a má neuvěřitelný zápasnický talent. Od jejich prvního souboje se zlepšily i jeho dovednosti v postoji, takže bude schopen Covingtona rozdrtit.”

Billy Quarantillo: “Covington je velmi dobrý bojovník, ale Usman se v tuto chvíli zdá být neporazitelný. Je to špičkový bojovník veltrové váhy a i když to bude těsný a velkolepý souboj, nakonec to zvládne.”

Grant Dawson: “Tipuji Usmana. Od jejich prvního zápasu udělal neuvěřitelný pokrok. Covington má za sebou pouze jeden zápas a neviděl jsem nějaké velké zlepšení.”

Chris Curtis: “Musím ukázat na Usmana. Covington nebyl příliš aktivní a to na nejvyšší úrovni nikdy není dobré. Kamaru se také hodně zlepšil v postoji.”

Adrian Yanez: “Myslím, že Usman zůstane na trůnu. Vzhledem k jejich podobnému stylu by to mohl být vyrovnaný zápas, ale Kamaru je prostě lepší.”

Sean Woodson: “Opět ukážu na Usmana. Kamaru se stále vyvíjí a Colby se zdá být stejným bojovníkem jako poprvé.”

Jordan Williams: “Usman. Od prvního zápasu se hodně zlepšil.”

Ike Villaneuva: “Kamaru Usman. S každým dalším zápasem se zlepšuje a jeho postoj může být pro Covingtona dost nepříjemný.”

Ode Osbourne: “Pokud jde o mě, Usman. Colbyho opět knokautuje, ale očekávám, že Covington se nyní pokusí přejít k wrestlingu, protože zjistí, že se mu nemůže rovnat ve výměnách ve stoje.”

Bojovníci tipující Kamaru Usmana: Brent Primus, Billy Quarantillo, Grant Dawson, Ricky Glenn, Chris Curtis, Adrian Yanez, Sean Woodson, Jordan Williams, Ike Villanueva, Ode Osbourne

Bojovníci tipující Colbyho Covingtona:

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ