DomůUFCBojovníci MMA tipují zápas večera turnaje UFC 268: Usman vs. Covington 2

Bojovníci MMA tipují zápas večera turnaje UFC 268: Usman vs. Covington 2

Již tuto sobotu se zraky fanoušků bojových umění upnou k newyorské Madison Square Garden, kde se uskuteční turnaj UFC 268. Zápasem večera bude souboj mezi Kamaru Usmanem a Colbym Covingtonem.

Zdroj: UFC

Všichni si pamatujeme, jak dopadlo jejich první utkání, ale bude to stejné i tentokrát? Kdo podle bojovníků MMA zvítězí v odvetě?

Brent Primus: “Ukážu na Usmana. Je to šelma – je těžké ho zlomit a má neuvěřitelný zápasnický talent. Od jejich prvního souboje se zlepšily i jeho dovednosti v postoji, takže bude schopen Covingtona rozdrtit.”

Billy Quarantillo: “Covington je velmi dobrý bojovník, ale Usman se v tuto chvíli zdá být neporazitelný. Je to špičkový bojovník veltrové váhy a i když to bude těsný a velkolepý souboj, nakonec to zvládne.”

Grant Dawson: “Tipuji Usmana. Od jejich prvního zápasu udělal neuvěřitelný pokrok. Covington má za sebou pouze jeden zápas a neviděl jsem nějaké velké zlepšení.”

Chris Curtis: “Musím ukázat na Usmana. Covington nebyl příliš aktivní a to na nejvyšší úrovni nikdy není dobré. Kamaru se také hodně zlepšil v postoji.”

Adrian Yanez: “Myslím, že Usman zůstane na trůnu. Vzhledem k jejich podobnému stylu by to mohl být vyrovnaný zápas, ale Kamaru je prostě lepší.”

Sean Woodson: “Opět ukážu na Usmana. Kamaru se stále vyvíjí a Colby se zdá být stejným bojovníkem jako poprvé.”

Jordan Williams: “Usman. Od prvního zápasu se hodně zlepšil.”

Ike Villaneuva: “Kamaru Usman. S každým dalším zápasem se zlepšuje a jeho postoj může být pro Covingtona dost nepříjemný.”

Ode Osbourne: “Pokud jde o mě, Usman. Colbyho opět knokautuje, ale očekávám, že Covington se nyní pokusí přejít k wrestlingu, protože zjistí, že se mu nemůže rovnat ve výměnách ve stoje.”

Bojovníci tipující Kamaru Usmana: Brent Primus, Billy Quarantillo, Grant Dawson, Ricky Glenn, Chris Curtis, Adrian Yanez, Sean Woodson, Jordan Williams, Ike Villanueva, Ode Osbourne

Bojovníci tipující Colbyho Covingtona:

Zdroj: BJ Penn


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ