Deontay Wilder doufá ve čtvrtý zápas s Tysonem Furym!

Deontay Wilder (42-2-1, 41 KO) se nehodlá vzdát a nehodlá ukončit svou pestrou boxerskou kariéru. Američana čeká přestávka, ale cíl zůstává stejný. Pětatřicetiletý boxer se stále chce vrátit na vrchol těžké váhy a tak doufá, že se v budoucnu uskuteční jeho čtvrtý zápas s Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO).

Zdroj: Zach Catanzareti Photo, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Trilogie se završila 9. října v Las Vegas. Deontay Wilder svého soupeře hned od začátku překvapil svou strategií. Američan ještě nikdy předtím na žádného svého soupeře tak „nevletěl“ a nikdy nenastavil takové pekelné tempo. Tyson Fury byl dvakrát na zemi. Stejně tak se na zemi ocitl několikrát i Wilder. V zápase byla spousta zvratů. Nakonec v jedenáctém kole „Gypsy King“ bývalého mistra světa knokautoval.

V nejbližší budoucnosti ovšem k zápasu zatím určitě nedojde. Manažer Deontaye Wildera Shelly Finkel však přiznal, že Wilder ve čtvrtý zápas s Furym stále doufá.

„Deontay by s ním šel rád do ringu počtvrté. Deontay je stále motivován velkými zápasy a rád by se s Furym znovu utkal. Ale uvědomujeme si, že lidé by nyní raději viděli něco jiného, jiné soupeře. Na druhou stranu, kromě střetu s vítězem odvetného zápasu Joshuy s Usykem nemá Fury příliš mnoho zajímavých možností. Ve třetím kole dostal Deontay tvrdý úder do ucha. V tu chvíli mu navíc odešly nohy, přestože tvrdě trénoval. Navíc si ještě v prostředních kolech zlomil pravou ruku. Až se uzdraví, bude se těšit na další souboj s Furym.“

Zdroj: MMA Fighting

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
Ostatní

PŘEČTI SI TAKÉ