DomůUFCDěsivé zranění Gabriela Beniteze na turnaji UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira...

Děsivé zranění Gabriela Beniteze na turnaji UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira (video)

Gabriel Benitez (21-8) včera na turnaji UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira prohrál v souboji s Omarem Moralesem (10-0) jednomyslným rozhodnutím. Zápas navíc dokončil s děsivě vypadajícím zraněním nohy.

Embed from Getty Images

Pro Beniteze to byla druhá porážka v řadě. V předchozím souboji v oktagonu UFC prohrál se Sodiqem Yusuffem.

Pod hlavičkou organizace UFC Benitez porazil, mimo jiné, Jasona Knighta nebo Humberta Bandenaye a prohrál například s Andre Filim nebo Enriquem Barzolou.

https://twitter.com/i/status/1260728872573849606
https://twitter.com/i/status/1260731280234340352

Zdroj: UFC | Twitter Sam Hunt | Twitter Lewis Simpson MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ