DomůCZ/SK MMADvakrát vyhrála Slavíka a nazpívala nejeden obrovský hit: Tina šokovala a přichází...

Dvakrát vyhrála Slavíka a nazpívala nejeden obrovský hit: Tina šokovala a přichází na pole bojových sportů!

Slovenská zpěvačka a dvojnásobná vítězka slovenského Slavíka Tina nepřestává překvapovat. Osmatřicetiletá umělkyně už několik let zápasí se zákeřnou nemocí, ale přesto je stále plná života a elánu. Potvrdila to i tentokrát a všechny své fanoušky překvapila oznámením, že bude součástí pyramidy EUROGOLD z dílny RFA o 30 000 eur jako mentorka.

Kultovní hity z ní udělaly jednu z nejznámějších slovenských osobností

Aktivní pěveckou kariéru zahájila v roce 2003 a netrvalo dlouho a Tina vydala své první album, které neslo stejný název jako její pseudonym. Její hit Príbeh, který nazpívala společně s Rytmusem, způsobil obrovský rozruch. V té době už bylo jasné, že nezůstane jen u tohoto jediného singlu.

V letech 2011 a 2012 získala uznání za svou tvrdou práci a pěvecký talent. Dvakrát za sebou získala prestižní cenu Slavík v kategorii Zpěvačka roku. V tomto období vydala své nejslavnější album S. E. X. Y., které obsahuje kultovní hity Si Sám a Mám Ťa V Hlave.

Tina byla na začátku desátých let opravdu na roztrhání, o čemž svědčí i její kariéra moderátorky. Po úspěchu v pořadu Česko Slovenská Superstar II dostala nabídku moderovat další pěveckou soutěž, Hlas Česko Slovenska.

Tato role Tině dokonale sedla a zopakovala si ji i v další sérii tohoto televizního pořadu. Na televizních obrazovkách se objevila také ve filmu Lóve, který dodnes patří k nejúspěšnějším filmům slovenské kinematografie.

Zdroj: RFA

Dlouhá přestávka a boj se zákeřnou nemocí

V roce 2018 oznámila Tina veřejnosti šokující zprávu. Její delší pauzu ve vydávání nových alb a singlů způsobila nevyléčitelná nemoc Sclerosis multiplex. Moderní medicína na ni dosud nevynalezla lék, a tak s ní Tina byla nucena bojovat. Charismatická zpěvačka se jí nebála a rozhodla se s ní bojovat, jak nejvíc to šlo.

Matka desetiletého syna Lea se dokázala naučit žít s touto nemocí a stala se vzorem pro mnoho mladých lidí, kteří mají zdravotní problémy. Tina se vrátila na pódium a společně s Tomášem Maštalířem zazpívala píseň Jedno Ráno, která je zároveň titulní skladbou filmu Známi neznámi.

Vstup na pole bojových umění

Tina se nikdy netajila tím, že ráda čelí novým a obtížným výzvám. Přesně do takové se pustila, když kývla na účast v EUROGOLD pyramidě o 30 000 eur. V tomto unikátním projektu z dílny organizace Real Fight Aréna bude zastávat roli mentorky účastníků pyramidy.

Kromě toho, že jim Tina bude pomáhat v tom, aby si právě její svěřenec odnesl cenu pro vítěze, čeká ji nelehké rozhodnutí. Bude muset určit jednoho ze svých bojovníků jako náhradníka. Jak se jí bude dařit ve zcela nové roli? To se dozvíme 22. dubna na turnaji RFA 9 v Prievidzi.

Zdroj: Tisková zpráva RFA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ