Emoce po zrušeném zápase – Marvin Vettori v hotelu napadl Karla Robersona (video)

Když se tvrdě připravujete na souboj v oktagonu UFC, upravujete hmotnost a na konci tohoto martýria je váš zápas zrušen, je to jistě velice nepříjemné. Když se to však stane třikrát po sobě, není divu, že vám ujedou nervy.

Embed from Getty Images

Přesně to se přihodilo Marvinu Vettorimu, italskému zápasníkovi, bojujícímu pod hlavičkou UFC. Vettori se měl nejprve utkat s Darrenem Stewartem na turnaji UFC v Londýně. Turnaj byl však odvolaný. Pak měl “The Italian Dream” bojovat s Karlem Robersonem na dubnovém turnaji UFC. Ten se měl uskutečnit 25. dubna, ale nakonec byl přeložen na 13. května.

Když už se zdálo, že si Vettori konečně zazápasí, Roberson po oficiálním vážení odstoupil z turnaje kvůli zdravotním problémům.

A frustrace byla na světě. Vettori v hotelu potkal Robersona a dal volný průchod svým emocím, vyzývaje soka k utkání “tady a teď”.

Vettori (14-4-1) má z posledních čtyř utkání bilanci 2-1-1. Porazil Andrewa SanchezeCezara Fereiru. Prohrál s Israelem Adesanyou, šampionem střední váhy UFC. Je třeba připomenout, že se jednalo o velice vyrovnané utkání, ve kterém nakonec Adesanya zvítězil nejednomyslným rozhodnutím sudích.

Zdroj: Twitter Michael Morgan

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA