DomůUFCEmoce po zrušeném zápase - Marvin Vettori v hotelu napadl Karla Robersona...

Emoce po zrušeném zápase – Marvin Vettori v hotelu napadl Karla Robersona (video)

Když se tvrdě připravujete na souboj v oktagonu UFC, upravujete hmotnost a na konci tohoto martýria je váš zápas zrušen, je to jistě velice nepříjemné. Když se to však stane třikrát po sobě, není divu, že vám ujedou nervy.

Embed from Getty Images

Přesně to se přihodilo Marvinu Vettorimu, italskému zápasníkovi, bojujícímu pod hlavičkou UFC. Vettori se měl nejprve utkat s Darrenem Stewartem na turnaji UFC v Londýně. Turnaj byl však odvolaný. Pak měl “The Italian Dream” bojovat s Karlem Robersonem na dubnovém turnaji UFC. Ten se měl uskutečnit 25. dubna, ale nakonec byl přeložen na 13. května.

Když už se zdálo, že si Vettori konečně zazápasí, Roberson po oficiálním vážení odstoupil z turnaje kvůli zdravotním problémům.

A frustrace byla na světě. Vettori v hotelu potkal Robersona a dal volný průchod svým emocím, vyzývaje soka k utkání “tady a teď”.

Vettori (14-4-1) má z posledních čtyř utkání bilanci 2-1-1. Porazil Andrewa Sancheze a Cezara Fereiru. Prohrál s Israelem Adesanyou, šampionem střední váhy UFC. Je třeba připomenout, že se jednalo o velice vyrovnané utkání, ve kterém nakonec Adesanya zvítězil nejednomyslným rozhodnutím sudích.

Zdroj: Twitter Michael Morgan

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ