Fabricio Werdum chce podepsat kontrakt s Bellatorem

Fabricio Werdum se ve svém posledním zápase bez problémů vypořádal s Alexandrem Gustafssonem. Bylo to na turnaji UFC Fight Island 3. Werdum už před samotným zápasem hovořil o tom, že pak odejde z UFC.

Embed from Getty Images

Souboj se Švédem byl totiž posledním zápasem kontraktu, který měl Werdum s největší organizací MMA na světě. Jak řekl, tak se i stalo. Fabricio opustil řady UFC a nějakou dobu nebylo jasné, jestli se ještě bude ve světě bojových umění pohybovat, případně kam povedou jeho další kroky.

V nejnovějším rozhovoru pro AG Fight však Brazilec potvrdil, že by rád začal spolupracovat s Bellatorem a chtěl by se podruhé v životě utkat s Fedorem Emelianenkem.

“To nač čekám je, že Fedor bude souhlasit s naším druhým soubojem. Vím, že už o tom mluvil, ale těžko říct, co se ještě stane. Čekáme s podpisem kontraktu jen na rozhodnutí Fedora. To bude můj první souboj pod Bellatorem, ale chtěl bych být součástí této organizace mnohem déle. Chtěl bych tam strávit poslední dva roky své kariéry.”

K prvnímu měření sil mezi oběma borci došlo na turnaji organizace Strikeforce v roce 2010. Brazilec porazil ruského bojovníka submisí už v prvním kole utkání. Werdumova výhra byla obrovským překvapenímPřerušila totiž neuvěřitelnou Fedorovu šňůru 27 vítězství v řadě.

“To, co je pro mě teď nejdůležitější, to je zápas s Fedorem. Ale i v případě, že k zápasu nedojde, i tak podepíšu smlouvu s Bellatorem. Budu pro ně bojovat, protože chovám velkou úctu ke Scottu Cokerovi.”

Sám Fedor před nějakou dobou hovořil o tom, že je otevřený druhému souboji s Werdumem. Dodal však také, že by chtěl, aby k takovému souboji došlo v hale plné diváků.

Zdroj: MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
BellatorZahraniční MMA