DomůFackovanáFackovaná v Čechách a v sázce jsou miliony! V akci uvidíme Grznára,...

Fackovaná v Čechách a v sázce jsou miliony! V akci uvidíme Grznára, Pejsara a další známé osobnosti

Československá bojová scéna se rozroste o další organizaci. Řeč je o nové organizaci RedFace, která v těchto dnech avizuje svůj příchod. Nebude se však jednat o klasické MMA nebo postojářské disciplíny. V případě RedFace to je fackovaná, která v posledních letech získává na popularitě. Sami sebe označují za první “Slap Fight” organizaci na domácí scéně.

Ne každému se tento nový trend líbí, ale faktem je, že významně získává na popularitě. Soutěže ve fackování jsou již například součástí sportovního festivalu Arnolda Schwarzeneggera a pravděpodobně vám neunikla informace, že i Dana White rozjíždí svůj vlastní “fackovací projekt”.

RedFace přináší fackovanou na tuzemskou scénu

Organizace RedFace již zahájila svou propagaci na sociálních sítích, kde si můžete prohlédnout jejich úvodní video. Jejich akce začnou v roce 2023 a zatím jsou dopředu ohlášeny 3 pyramidy. V každé z nich by mělo startovat 16 lidí a vítěz získá 1 milion korun (celkem se tedy bude hrát o 3 miliony). K dispozici budou dvě pyramidy pro muže (do 90 kg, nad 90 kg) a jedna pyramida pro ženy (bez omezení hmotnosti).

Fanoušci mohou počítat s tím, že se na RedFace objeví řada známých osobností, a to i z oblasti bojových sportů. Součástí propagačních materiálů je například kontroverzní bojovník a bývalý kulturista Filip Grznár nebo boxer Václav Pejsar. Akce by měl moderovat Michal Kavalčík alias “Ruda z Ostravy”.

Zdroj: Red Face

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ