DomůOstatníFuryho promotér Frank Warren: Jsem přesvědčený, že k zápasu Fury vs. Ngannou...

Furyho promotér Frank Warren: Jsem přesvědčený, že k zápasu Fury vs. Ngannou 2 dojde

Tyson Fury porazil Francise Ngannoua v boxerském zápase na body. Verdikt souboje byl poměrně kontroverzní a tak není divu, že se hovoří o možné odvetě. Frank Warren, Furyho promotér, je dokonce přesvědčen, že k této odvetě v budoucnosti dojde.

Francis Ngannou si 28. října odbyl svůj debut v boxerském ringu. Ngannouovým soupeřem byl boxerský šampion těžké váhy Tyson Fury. Zápas dospěl až do závěrečného gongu a skončil nejednomyslným rozhodnutím rozhodčích vítězstvím Furyho. Takový výsledek vzbudil mnoho vášní, protože mnozí fanoušci i odborníci viděli jako vítěze “Predátora”.

Frank Warren se v pořadu The MMA Hour zabýval otázkou možné odvety mezi Ngannouem a Furym.

“Myslím, že je velká šance, že se to stane. Nevím kdy, ale uvidíme, jak se to všechno sejde. Tyson mi řekl, že chce odvetu, vím, že Ngannou ji chce také. Ngannou je milý chlapík. Má kolem sebe dobrý tým. Jsem přesvědčený, že ten zápas zvládneme.”

Frank Warren

Před zápasem s Furym Francis Ngannou v pořadu The MMA Hour prozradil, že pokud “Predator” vyhraje, má Fury ve smlouvě garantovánu okamžitou odvetu.

“Ve smlouvě je klauzule o odvetě. Nevím, jak to vypadá v situaci, kdy mě porazí. Uvidíme. Proto musím tento zápas vyhrát. Musím udělat všechno pro to, abych si s ním vybojoval odvetu.”

Francis Ngannou

Poté, co se Francis Ngannou, dnes již bývalý šampion těžké váhy, nedohodl s UFC na nové smlouvě a s organizací se rozešel, přešel pod křídla organizace PFL, ve které bude příští rok debutovat.

A jak tento týden oznámil její šéf Donn Davis, Francis Ngannou se ve své premiéře v PFL utká s boxerem Deontayem Wilderem. Zápas by měl proběhnout podle pravidel MMA.

Zdroj: The MMA Hour

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ