DomůUFCGilbert Burns vyzývá Kamaru Usmana: "Mám tě rád, ale chci bojovat o...

Gilbert Burns vyzývá Kamaru Usmana: “Mám tě rád, ale chci bojovat o pás”

Přátelství z gymu není pro Gilberta Burnse (19-3) překážkou, aby mu zabránilo vyzvat svého sparingpartnera k souboji.

Embed from Getty Images

33letý Burns, který na posledním turnaji UFC přesvědčivě porazil Tyrona Woodleyho, chce bojovat o pás šampiona weltrové váhy, který aktuálně drží Kamaru Usman (16-1).

“Mám rád Kamaru Usmana. Je mým sparingpartnerem, ale chci bojovat o mistrovský pás. Kamaru, mám tě rád, moc si tě vážím, ale chci bojovat o titul. Jsem zdravý, nejsem zraněný, tak co třeba červenec? Jsem připravený!”

“Durinho” pokračuje ve skvělé sérii, kterou započal v prosinci 2018, když porazil Oliviera Aubin-Merciera. V dalších zápasech si poradil s Mikem Davisem, Alexeyem Kunchenkem, Gunarem Nelsonem, Demianem Maiou a naposledy v sobotu s Tyronem Woodleyem. Drží tak parádní šňůru šesti výher v řadě.

Nad druhou obhajobou titulu ve weltrové váze, v podání Kamaru Usmana zatím visí otazník. Zatím není jasné, kdy se Kamaru Usman vrátí do oktagonu a kdo bude jeho soupeřem. V posledních měsících se hodně spekulovalo o zápase Usmana s Jorge Masvidalem a také s Conorem McGregorem.

Kdo dostane šanci vyzvat Usmana k titulovému zápasu zatím nevíme. Jedno je však jisté. Kdo sleduje Gilberta Burnse, musí uznat, že se pořád zlepšuje a to, co předváděl v posledních zápasech bylo prostě skvělé. A asi není příliš troufalé tvrdit, že v současné době je pro Usmana největší hrozbou právě on.

Zdroj: UFC | MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ