DomůUFCKamaru Usman: Conor McGregor už nemá srdce bojovníka. Jako šampion skončil

Kamaru Usman: Conor McGregor už nemá srdce bojovníka. Jako šampion skončil

Kamaru Usman, šampion UFC ve veltrové váze, je toho názoru, že Conor McGregor se už nikdy nevrátí na vrchol MMA a nezíská zpět své ztracené mistrovské pásy.

Conor McGregor je bývalým dvojnásobným šampionem UFC, který si v posledních letech užívá více života, než zápasení. A přestože neustále hovoří o svém návratu a touze stát se znovu šampionem, Kamaru Usman nevěří, že se Ir ještě někdy na vrchol vrátí.

“Nemusí nutně skončit jako sportovec, ale jako šampion už skončil. To je můj pohled na věc, protože když bojuji, studuji srdce svých soupeřů. Když se dívám na zápasy, sleduji, jaké mají bojovníci srdce. A on podle mě už skončil. Myslím, že skončil, protože jeho cílem byly peníze. Kdysi byl na mizině a myslím, že jeho cílem bylo získat peníze. To chápu. Pokud bylo jeho cílem na cestě k titulu dostat se z chudoby, jak se může znovu stát šampionem, když už získal to, co chtěl?”

Conor McGregor získal v roce 2015 mistrovský pás v pérové váze, když na turnaji UFC 294 bleskově knokautoval Josého Alda a titul mu sebral. O rok později se během galavečera UFC 205 utkal s Eddiem Alvarezem a knokautoval ho ve druhém kole. Ir tak získal pás v lehké váze.

“Notorious” se v akci neobjevil od července loňského roku, kdy utrpěl zlomeninu nohy v zápase s Dustinem Poirierem.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ