DomůUFCCejudo chce další titul. Rýsuje se superfight s Volkanovskim?

Cejudo chce další titul. Rýsuje se superfight s Volkanovskim?

Přestože Henry Cejudo odešel do sportovního důchodu, stále o sobě dává vědět. Bývalý šampion muší a bantamové váhy UFC je už dlouho posedlý soubojem s Alexandrem Volkanovskim, protože chce, jako první v historii UFC, získat pásy šampiona ve třech různých vahách.

Embed from Getty Images

Henry Cejudo oznámil odchod na odpočinek poté, kdy na turnaji UFC 249 dominantním způsobem porazil Dominicka Cruze. Od té chvíle trvá na tom, že jej k návratu zláká pouze souboj s šampionem pérové váhy Alexandrem Volkanovskim. Nyní, bývalý olympijský vítěz v zápase, opět apeluje na Danu Whita, aby tento souboj zorganizoval.

“Drahý Dano, žádám tě, aby si mě dovolil světu představit jako C4!”

V této chvíli  “The Great” nemá naplánovaný žádný souboj. V nejbližší době se spolu však utkají dva přední zápasníci pérové váhy, Brian Ortega a Chan Sung Jung, a vítěz tohoto zápasu se s největší pravděpodobností stane Alexovým vyzyvatelem.

Zdroj: Twitter Henry Cejudo

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ