Jake Paul kritizuje MMA zápasníky: Vždyť vy vůbec neumíte boxovat!

Jake Paul, který ve svém posledním boxerském zápase porazil Tyrona Woodleyho, je přesvědčený o tom, že bojovníci MMA neumějí boxovat a rád porazí jakéhokoli zápasníka MMA, který si o to řekne.

Zdroj: Mr-unknown-man, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

A hned tím následujícím by mohl být Vitor Belfort, který po svém boxerském vítězství nad Evanderem Holyfieldem Paula vyzval.

Jake Paul ve svém posledním zápase v ringu porazil bývalého šampiona UFC Tyrona Woodleyho a v pořadu The MMA Hour oznámil, že je otevřený dalším zápasům. Zároveň kritizoval bojovníky MMA.

“To, že si bojovníci MMA myslí, že se jich bojím a utíkám před nimi, je směšné. Za poslední dva roky jsem bojoval čtyřikrát. Za takovou dobu je těžké zvládnout více velkých zápasů. Budu se věnovat každému z těchto naříkajících bojovníků MMA. Jednomu po druhém. Zařaďte se do řady, budu se prát s každým. Neumíte boxovat. Porazil jsem pětinásobného šampiona UFC. Vitor Belfort se k tomu v MMA ani nepřiblížil. Sakra, vždyť vy vůbec neumíte boxovat!”

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Jake Paul se ve svém předposledním zápase v boxerském ringu utkal s Benem Askrenem, bývalým šampionem organizací BELLATOR a ONE Championship a také bývalým bojovníkem UFC. Střetnutí skončilo rychle. Askren byl knokautován za pár vteřin.

Zdroj: MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
OstatníZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ