DomůOstatníJake Paul kritizuje MMA zápasníky: Vždyť vy vůbec neumíte boxovat!

Jake Paul kritizuje MMA zápasníky: Vždyť vy vůbec neumíte boxovat!

Jake Paul, který ve svém posledním boxerském zápase porazil Tyrona Woodleyho, je přesvědčený o tom, že bojovníci MMA neumějí boxovat a rád porazí jakéhokoli zápasníka MMA, který si o to řekne.

Zdroj: Mr-unknown-man, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

A hned tím následujícím by mohl být Vitor Belfort, který po svém boxerském vítězství nad Evanderem Holyfieldem Paula vyzval.

Jake Paul ve svém posledním zápase v ringu porazil bývalého šampiona UFC Tyrona Woodleyho a v pořadu The MMA Hour oznámil, že je otevřený dalším zápasům. Zároveň kritizoval bojovníky MMA.

“To, že si bojovníci MMA myslí, že se jich bojím a utíkám před nimi, je směšné. Za poslední dva roky jsem bojoval čtyřikrát. Za takovou dobu je těžké zvládnout více velkých zápasů. Budu se věnovat každému z těchto naříkajících bojovníků MMA. Jednomu po druhém. Zařaďte se do řady, budu se prát s každým. Neumíte boxovat. Porazil jsem pětinásobného šampiona UFC. Vitor Belfort se k tomu v MMA ani nepřiblížil. Sakra, vždyť vy vůbec neumíte boxovat!”

Jake Paul se ve svém předposledním zápase v boxerském ringu utkal s Benem Askrenem, bývalým šampionem organizací BELLATOR a ONE Championship a také bývalým bojovníkem UFC. Střetnutí skončilo rychle. Askren byl knokautován za pár vteřin.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ