DomůUFCUFC 270: Said Nurmagomedov nedal šanci Stamannovi. Ukončil jej už po 47...

UFC 270: Said Nurmagomedov nedal šanci Stamannovi. Ukončil jej už po 47 vteřinách!

V parádní formě bojující Said Nurmagomedov si na turnaji UFC 270 velice rychle poradil s Codym Stamannem, kterému nedal šanci a donutil jej odklepat už po necelé minutě jejich souboje.

Stamann se od prvních vteřin pustil do útoku. Snažil se vytvářet tlak. Said Nurmagomedov reagoval backfistem a kopem na trup z otočky, přičemž v obou případech byl přesný.

Stamann ještě více přitlačil. V jednu chvíli se mu podařilo přečíst Saidovu snahu o další backfist a pokusil se o poraz. Dagestánec se ale ubránil. Stamann se však nadále pokoušel o takedown a toho Nurmagomedov využil, když Stamannovi nasadil gilotinu. Dostal Američana na zem a tomu nezbývalo nic jiného, než odklepat.

Said Nurmagomedov, kterého nebylo vidět v akci více než rok, si tak připsal druhé vítězství v řadě. Jeho aktuální bilance v UFC je 4-1.

Pro Codyho Stamanna to byla třetí porážka v řadě, která by mohla znamenat konec jeho působení v UFC.

Zdroj: UFC | Tapology | Twitter FTB_Vids_YT | Twitter UFC_Obsessed

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ