Jan Blachowicz reaguje na spektakulární knokaut v podání Jiřího Procházky

Jan Blachowicz zareagoval na spektakulární knokaut v podání Jiřího Procházky na turnaji UFC Vegas 25. Český bojovník parádním způsobem knokautoval Dominicka Reyese. Procházka trefil svého soupeře loktem z otočky, po kterém “The Devastator” padl v bezvědomí na zem.

Zdroj: UFC

Ve svém dalším zápase se Blachowicz utká s Gloverem Teixeirou. K zápasu dojde 4. září na turnaji UFC 266. Už teď však polský bojovník oznámil, že by rád v oktagonu UFC poměřil síly s Jiřím Procházkou. S určitou nadsázkou navrhl souboj s českým samurajem v rodném Těšíně.

“Hej Jiří. Já kontra ty v Těšíně. Princ vs. Samuraj. Meč vs. Katana.”

V dalším postu na Twitteru pak Blachowicz dodal, že drží slovo a jeho nejbližším soupeřem bude Teixeira.

Jan Blachowicz v současné době drží šňůru pěti výher v řadě. Naposledy jsme jej v oktagonu mohli vidět na začátku března, kdy v pětikolové bitvě porazil Israela Adesanyu a uhájil tak poprvé svůj pás šampiona. Adesanya šel do zápasu s Blachowiczem jako neporažený šampion střední váhy.

Polský bijec svůj titul získal v září loňského roku, když porazil Dominicka Reyese. Aktuálně je Blachowicz na 8. místě v žebříčku UFC bez rozdílu vah.

Vše nyní ukazuje na to, že právě Jiří Procházka (28-3-1) bude dalším titulovým vyzyvatelem v polotěžké váze UFC. Má za sebou teprve druhé vítězství v oktagonu UFC, ale dosud se měřil jen se špičkovými protivníky. Ve svém debutu pod křídly nejprestižnější organizace MMA na světě knokautoval Volkana Oezdemira a nyní si parádním způsobem poradil s bývalým titulovým vyzyvatelem Dominickem Reyesem.

Všechny turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete sledovat také ZDE.

Zdroj: MMA Fighting | Twitter Jan Blachowicz

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA