DomůOstatníJe to oficiální! Zápas Oleksandr Usyk vs. Anthony Joshua 2 se uskuteční...

Je to oficiální! Zápas Oleksandr Usyk vs. Anthony Joshua 2 se uskuteční v druhé polovině srpna

Boxerská komunita se konečně dočkala potvrzení očekávané odvety mezi Oleksandrem Usykem a Anthonym Joshuou! Přední boxeři královské váhové kategorie se znovu utkají 20. srpna v Saúdské Arábii. V sázce budou mistrovské pásy organizací WBO, IBF, WBA a IBO.

Jednání trvala několik měsíců a nakonec bylo dosaženo dohody. V neděli odpoledne bylo na sociálních profilech promotérské skupiny Matchroom Boxing zveřejněno oficiální oznámení, potvrzující odvetný zápas Oleksandr Usyk vs. Anthony Joshua 2.

Usyk a Joshua se poprvé utkali v ringu koncem září loňského roku. Tehdy Ukrajinec předvedl fantastický výkon a favorizovaného Brita převýšil na celé čáře. Tím ho připravil o výše zmíněné trofeje. Ihned po zápase tábor Anthonyho Joshuy oznámil, že hodlá uplatnit klauzuli a trvá na okamžité odvetě obou boxerů.

V průběhu jednání se objevovaly různé zprávy o možném datu a místě jejich druhého zápasu. Nelze popřít, že na termín měla výrazný vliv i situace na Ukrajině, kam současný šampion před několika týdny odjel, aby pomohl bránit svou vlast před ruskou agresí. Již delší dobu je známo, že se duel uskuteční na Blízkém východě. Nyní tedy byl oznámen oficiální termín zápasu a fanoušci se konečně mohou těšit na parádní odvetu.

Zdroj: Twitter Matchroom Boxing

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ