DomůUFCJiří Procházka má jasno! Oznámil Teixeirovi datum i místo, kde chce obhajovat...

Jiří Procházka má jasno! Oznámil Teixeirovi datum i místo, kde chce obhajovat titul

Jiří Procházka nemarní čas. Touží po odvetě s Gloverem Teixeirou, se kterým se chce utkat ještě v letošním roce. Už mu také poslal datum a místo, kde by k jeho první obhajobě titulu šampiona mělo dojít.

V polotěžké váze UFC bylo v poslední době velice živo. Jamahal Hill, Jan Blachowicz a Magomed Ankalaev se vehementně dožadovali titulového souboje s Jiřím Procházkou. Polský bojovník dokonce o tento zápas žadonil u šéfa UFC Dany Whitea s tím, že mu jej Procházka slíbil.

Pak však král praštil do stolu a k celé situaci se vyjádřil prostřednictvím sociálních sítí. Jasně deklaroval, že Blachowiczovi nic neslíbil, ale v budoucnu se s ním rád utká. Zároveň se obrátil na Glovera Teixeiru a apeloval na něj, že pokud nemá o odvetu zájem, ať mu dá vědět.

“Nikdy jsem ti náš souboj neslíbil. Řekl jsem, že jsi výzva, se kterou se chci v budoucnu vypořádat. Za druhé, stále čekám na odpověď Glovera Teixeiry. Pokud nemáš zájem o odvetu Glovere, dej mi vědět. Chci bojovat ještě do konce tohoto roku. A nezáleží na tom, s kým.”

Na tuto výzvu Teixeira bleskově zareagoval, ať mu “BJP” pošle lokaci. A český šampion nemeškal. Oznámil Teixeirovi datum i místo, kde chce obhajovat titul.

“UFC 282 – 10. prosince – Las Vegas.”

Jak je vidět, oba bojovníci jsou téměř domluveni. Organizace UFC však zatím jejich zápas nepotvrdila. Když však vezmeme v potaz fakt, že Magomed Ankalaev před několika dny tvrdil, že mu UFC nabídla souboj s Blachowiczem, zdá se, že by odvetnému souboji mezi Procházkou a Teixeirou nemělo nic bránit.

Jiří Procházka Teixeirovi navrhl turnaj UFC 282, který se uskuteční v prosinci. Není se čemu divit. Český samuraj už dříve avizoval, že chce první obhajobu svého titulu stihnout ještě letos.

Otázkou je, jak se k tomu postaví sama organizace. Nedávno totiž oznámila, že v lednu příštího roku uspořádá číslovaný turnaj v Brazílii. Pokud by se v hlavním a titulovém zápase představil domácí borec, byl by to pro brazilské fanoušky jistě velký tahák. A jak víme, UFC jde především o peníze, protože ty hýbou světem.

Zdroj: Twitter Jiří Procházka

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ