DomůUFCJiří Procházka má jasno! Oznámil Teixeirovi datum i místo, kde chce obhajovat...

Jiří Procházka má jasno! Oznámil Teixeirovi datum i místo, kde chce obhajovat titul

Jiří Procházka nemarní čas. Touží po odvetě s Gloverem Teixeirou, se kterým se chce utkat ještě v letošním roce. Už mu také poslal datum a místo, kde by k jeho první obhajobě titulu šampiona mělo dojít.

V polotěžké váze UFC bylo v poslední době velice živo. Jamahal Hill, Jan Blachowicz a Magomed Ankalaev se vehementně dožadovali titulového souboje s Jiřím Procházkou. Polský bojovník dokonce o tento zápas žadonil u šéfa UFC Dany Whitea s tím, že mu jej Procházka slíbil.

Pak však král praštil do stolu a k celé situaci se vyjádřil prostřednictvím sociálních sítí. Jasně deklaroval, že Blachowiczovi nic neslíbil, ale v budoucnu se s ním rád utká. Zároveň se obrátil na Glovera Teixeiru a apeloval na něj, že pokud nemá o odvetu zájem, ať mu dá vědět.

“Nikdy jsem ti náš souboj neslíbil. Řekl jsem, že jsi výzva, se kterou se chci v budoucnu vypořádat. Za druhé, stále čekám na odpověď Glovera Teixeiry. Pokud nemáš zájem o odvetu Glovere, dej mi vědět. Chci bojovat ještě do konce tohoto roku. A nezáleží na tom, s kým.”

Na tuto výzvu Teixeira bleskově zareagoval, ať mu “BJP” pošle lokaci. A český šampion nemeškal. Oznámil Teixeirovi datum i místo, kde chce obhajovat titul.

“UFC 282 – 10. prosince – Las Vegas.”

Jak je vidět, oba bojovníci jsou téměř domluveni. Organizace UFC však zatím jejich zápas nepotvrdila. Když však vezmeme v potaz fakt, že Magomed Ankalaev před několika dny tvrdil, že mu UFC nabídla souboj s Blachowiczem, zdá se, že by odvetnému souboji mezi Procházkou a Teixeirou nemělo nic bránit.

Jiří Procházka Teixeirovi navrhl turnaj UFC 282, který se uskuteční v prosinci. Není se čemu divit. Český samuraj už dříve avizoval, že chce první obhajobu svého titulu stihnout ještě letos.

Otázkou je, jak se k tomu postaví sama organizace. Nedávno totiž oznámila, že v lednu příštího roku uspořádá číslovaný turnaj v Brazílii. Pokud by se v hlavním a titulovém zápase představil domácí borec, byl by to pro brazilské fanoušky jistě velký tahák. A jak víme, UFC jde především o peníze, protože ty hýbou světem.

Zdroj: Twitter Jiří Procházka


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ