DomůUFCJiří Procházka reaguje na Khamzata Chimaeva: Chtěl bych tě přivítat v polotěžké...

Jiří Procházka reaguje na Khamzata Chimaeva: Chtěl bych tě přivítat v polotěžké váze!

Jiří Procházka odpověděl na výzvu, kterou novému šampionovi polotěžké váhy UFC Alexi Pereirovi poslal Khamzat Chimaev.

Chimaev je neporaženým bojovníkem UFC, který zápasí ve veltrové a střední váze. V té naposledy na turnaji UFC 294 porazil velice těsně na body Kamara Usmana.

Čečenec je známý tím, že neustále vyzývá k souboji všechny TOP bojovníky od veltrové až po polotěžkou váhu. Naposledy vyzval tento týden, prostřednictvím sociálních sítí, novopečeného šampiona polotěžké váhy Alexe Pereiru.

“Dano White, dovol mi ho ukončit.”

Khamzat Chimaev

V minulosti, když Brazilec ještě bojoval ve střední váze, ho “Borz” provokoval nejednou. “Poatan” na tyto výzvy zareagoval s tím, že Chimaevovi jde jen o to, aby se zviditelnil. V jedné chvíli prý Pereira dokonce matchmakerům UFC řekl, že by se s Čečencem rád utkal, ale nakonec z toho nic nebylo.

Ke Khamzatově poslední výzvě se Alex zatím nijak nevyjádřil. “Borzova” výzva, adresovaná “Poatanovi”, však neunikla pozornosti Jiřího Procházky, který na jeho slova zareagoval.

“Rád bych tě přivítal v polotěžké váze.”

Jiří Procházka

Chimaev a Procházka měli před několika lety možnost společně trénovat ve Švédsku. Pak si ale doslova nemohli přijít na jméno. Za vše mohly výroky Čečence, který veřejně vyprávěl, jak našeho bojovníka během tréninků mnohokrát porazil na submisi a jak si s ním obzvláště na zemi dělal co chtěl. Označil ho také za hlupáka, který zapomněl na své tradice, vzal si knížku a šel s ní do džungle.

Procházka tehdy prohlásil, že Chimaev má prořízlou pusu a že až se setkají z očí do očí, povede s ním “výchovný rozhovor”.

Khamzat Chimaev se měl utkat se Seanem Stricklandem o mistrovský pás ve střední váze, ale jak uvedl, kvůli zranění ruky nemohl v lednu zápas s Američanem přijmout. V důsledku toho se “Tarzan” na UFC 297 v Torontu utká s Dricusem Du Plessisem.

Jiří Procházka vyjádřil naději, že se po prohře s Alexem Pereirou vrátí do oktagonu v dubnu nebo květnu, a to v konfrontaci se soupeřem z první pětky polotěžké váhy. Věří, že ho od návratu do hry o mistrovský titul dělí jediné vítězství.

Zdroj: Platforma X

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ