DomůUFCJon Jones bojuje s vandalismem v ulicích svého města (video)

Jon Jones bojuje s vandalismem v ulicích svého města (video)

Jonu Jonesovi není lhostejná aktuální situace, která panuje v Albuquerque, kde žije. Rozhodl se vyjít do ulic, bojovat s vandaly a chránit své město.

Embed from Getty Images

Jon Jones, o kterém bylo v posledních dnech hodně slyšet, a to především kvůli jeho sporům s Danou Whitem, vyšel do ulic bojovat s vandalismem, ke kterému v posledních dnech v Albuquerque, stejně jako na jiných místech v USA, dochází. Po celých Spojených státech dochází k protestům kvůli smrti George Floyda, který zemřel během zákroku policie v Minneapolis.

Tato událost vyvolala mezi obyvateli USA obrovskou vlnu pobouření. Lidé dávají jasně najevo, že takové chování policie nebudou tolerovat. Jon Jones však pochybuje o tom, že všem jde opravdu pouze o protest proti nedávným událostem.

“Jde tady do prd*le ještě o George Floyda? Proč ku*va ti zas*aní teenageři ničí naše město?! Jako mladý, černý muž jsem hodně frustrovaný, to mi věřte. Takhle ničeho nedocílíme, jen tuhle špatnou situaci ještě zhoršíme. Jestli máte opravdu rádi své město, tak jej chraňte. Všichni starší lidé by měli nahlas říci mladším členům svých rodin, ať se vrátí domů.”

Zdroj: Instagram Jon Jones


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
80SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ