DomůUFCJon Jones bojuje s vandalismem v ulicích svého města (video)

Jon Jones bojuje s vandalismem v ulicích svého města (video)

Jonu Jonesovi není lhostejná aktuální situace, která panuje v Albuquerque, kde žije. Rozhodl se vyjít do ulic, bojovat s vandaly a chránit své město.

Embed from Getty Images

Jon Jones, o kterém bylo v posledních dnech hodně slyšet, a to především kvůli jeho sporům s Danou Whitem, vyšel do ulic bojovat s vandalismem, ke kterému v posledních dnech v Albuquerque, stejně jako na jiných místech v USA, dochází. Po celých Spojených státech dochází k protestům kvůli smrti George Floyda, který zemřel během zákroku policie v Minneapolis.

Tato událost vyvolala mezi obyvateli USA obrovskou vlnu pobouření. Lidé dávají jasně najevo, že takové chování policie nebudou tolerovat. Jon Jones však pochybuje o tom, že všem jde opravdu pouze o protest proti nedávným událostem.

“Jde tady do prd*le ještě o George Floyda? Proč ku*va ti zas*aní teenageři ničí naše město?! Jako mladý, černý muž jsem hodně frustrovaný, to mi věřte. Takhle ničeho nedocílíme, jen tuhle špatnou situaci ještě zhoršíme. Jestli máte opravdu rádi své město, tak jej chraňte. Všichni starší lidé by měli nahlas říci mladším členům svých rodin, ať se vrátí domů.”

Zdroj: Instagram Jon Jones

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ