Jon Jones: “Mám chuť na čerstvé maso z Polska”

Už poměrně dlouho trvá zákulisní bitva o to, kdo bude dalším uchazečem o pás šampiona polotěžké váhy UFC a postaví se neporaženému Jonu Jonesovi.

Embed from Getty Images

Hlavními kandidáty jsou Jan Blachowicz a Dominick Reyes, kteří se mezi sebou v nejrůznějších rozhovorech hádají a na sociálních sítích atakují Jona Jonese, ve snaze získat vysněný kontrakt na titulový zápas.

Stále není jasné s kým se ve svém dalším souboji Jones utká. Podle neoficiálních informací je organizace UFC nakloněna spíše odvetě Jones vs. Reyes než zápasu “Bonese” s Blachowiczem. O tom také v jednom ze svých posledních rozhovorů mluvil Dominick Reyes:

“Vím, že UFC ten zápas chce. Já ho také chci, ale problémem je Jon. Na sítích říká, že se se mnou rád utká, ale když má kontrakt před nosem, cukne. Taková je situace.”

Šampion Reyesovi odpověděl na Twitteru a zároveň ukončil téma okamžité odvety. Jak “Bones” napsal, má v plánu udělat něco nového a chce souboj s Janem Blachowiczem:

“Teď se mám bát těžkého a vyrovnaného boje? Jsem si jistý, že když jsme se spolu utkali, tlačil jsem na něj celých 25 minut. Jednou z výhod šampionů je možnost “hledat si nové maso”. Dostal jsem chuť na něco nového z Polska, na něco, co jsem předtím ještě nikdy neměl.”

Zdroj: Twitter Jon Jones | MMA Junkie

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA