DomůUFCJon Jones: "Mám chuť na čerstvé maso z Polska"

Jon Jones: “Mám chuť na čerstvé maso z Polska”

Už poměrně dlouho trvá zákulisní bitva o to, kdo bude dalším uchazečem o pás šampiona polotěžké váhy UFC a postaví se neporaženému Jonu Jonesovi.

Embed from Getty Images

Hlavními kandidáty jsou Jan Blachowicz a Dominick Reyes, kteří se mezi sebou v nejrůznějších rozhovorech hádají a na sociálních sítích atakují Jona Jonese, ve snaze získat vysněný kontrakt na titulový zápas.

Stále není jasné s kým se ve svém dalším souboji Jones utká. Podle neoficiálních informací je organizace UFC nakloněna spíše odvetě Jones vs. Reyes než zápasu “Bonese” s Blachowiczem. O tom také v jednom ze svých posledních rozhovorů mluvil Dominick Reyes:

“Vím, že UFC ten zápas chce. Já ho také chci, ale problémem je Jon. Na sítích říká, že se se mnou rád utká, ale když má kontrakt před nosem, cukne. Taková je situace.”

Šampion Reyesovi odpověděl na Twitteru a zároveň ukončil téma okamžité odvety. Jak “Bones” napsal, má v plánu udělat něco nového a chce souboj s Janem Blachowiczem:

“Teď se mám bát těžkého a vyrovnaného boje? Jsem si jistý, že když jsme se spolu utkali, tlačil jsem na něj celých 25 minut. Jednou z výhod šampionů je možnost “hledat si nové maso”. Dostal jsem chuť na něco nového z Polska, na něco, co jsem předtím ještě nikdy neměl.”

Zdroj: Twitter Jon Jones | MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ