DomůUFCJon Jones: "Reyes je pro mě větší výzvou než Anderson"

Jon Jones: “Reyes je pro mě větší výzvou než Anderson”

Možná se může zdát, že šampion polotěžké váhy UFC, Jon Jones je už znuděný výhrami nad soupeři, kteří se jej pokoušejí sesadit z jeho trůnu.

Embed from Getty Images

Přesto je vidět, že v sobě stále dokáže najít motivaci do dalších soubojů a proto jej už o tomto víkendu uvidíme bojovat s Dominickem Reyesem.

UFC před jeho další obhajobou dala Jonesovi na výběr. Mohl se utkat s Dominickem Reyesem nebo s Corey Andersonem. Vybral si Reyese. Proč? Protože neporažený bojovník je pro něj větší hrozbou a zároveň větší výzvou.

“Opravdu se mi líbí, že je neporažený. Když bojuji s někým takovým, dokážu ze sebe dostat mnohem více než jindy. Ryan Bader byl neporažený a to mě šíleně motivovalo, stejně tak tomu bylo u Daniela Cormiera. Je to pro mě skvělý souboj. Je neporažený a v tuto chvíli je nejtěžším soupeřem, který je aktuálně k dispozici. Mohl jsem si vybrat mezi Andersonem a Reyesem a zvolil jsem Reyese, protože je mnohem nebezpečnější, dokáže své protivníky ukončit.”

Jones přiznává, že se mu líbí Corey Anderson a ví, že kdyby spolu bojovali, bylo by to klidně na 25 minut, ale Reyes, to je teprve ta pravá výzva.

“Mám rád Coreyho Andersona. Dokáže 25 minut soupeře trápit, takže kondičně se se mnou může porovnávat. Ale neukončí své protivníky. Dominick své soupeře dokáže ukončit. Je tedy větší výzvou, je větším nebezpečím. Proto jsem si ho vybral.”

Zdroj:  mmafighting.com | ESPN.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ