Jsem pětka rankingu a mám bojovat s někým, kdo v něm není? – Thompson nemá zájem o souboj s Chimaevem

Nedávno se v médiích objevily informace o tom, že Khamzat Chimaev, který v posledních měsících absolvoval v oktagonu UFC tři vítězné zápasy v řadě, dostane souboj s předním bojovníkem své váhy, Stephenem Thompsonem.

Embed from Getty Images

Vypadá to však, že Thompson o takový zápas rozhodně nemá zájem. Hovořil o tom na svém Youtube kanálu.

“Ne, nebudu s ním bojovat. Takový zápas pro mě nemá v tuto chvíli žádný smysl. Jsem číslo 5 rankingu a mám bojovat s někým, kdo v rankingu není? Víte, co tím myslím.”

Thompson také dodal, že každý bojovník si musí projít dlouhou cestou na vrchol.

“Bojoval jsem s velkým množstvím soupeřů, než jsem se dostal tam, kde jsem nyní. Jiní tuto cestu museli také absolvovat, takže nerozumím tomu, proč by zrovna on měl všechny najednou přeskočit?”

Khamzat Chimaev (9-0) zvítězil ve třech utkáních v oktagonu UFC během 66 dní. Naposledy potřeboval pouhých 17 vteřin, aby knokautoval Geralda Meerschaerta. Po této bleskové výhře vyzval Jorge Masvidala, Stephena ThompsonaDemiana Maiu. V této chvíli však není zcela jasné, jestli se UFC podaří sestavit zápas Chimaeva s nějakým předním bojovníkem weltrové váhy.

Stephen Thompson (15-4-1) je veteránem UFC, kde působí už od roku 2012. Naposledy se představil v oktagonu na turnaji UFC 244, kde porazil Vicente Luqueho. V minulosti Thompson porazil takové bojovníky, jako jsou Robert Whittaker, Rory MacDonald nebo Jorge Masvidal.

Zdroj: Youtube Stephen Thompson

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA