DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola prozradil, že má s OKTAGONEM domluvené speciální podmínky! Bere měsíční...

Karlos Vémola prozradil, že má s OKTAGONEM domluvené speciální podmínky! Bere měsíční plat?

Historicky první český zápasník v UFC, tedy nejlepší lize světa, Karlos Terminátor Vémola patří k nejpopulárnějším sportovcům u nás. A díky své popularitě si dokázal, s organizací OKTAGON MMA, dojednat neobvyklé podmínky.

Zdroj: OKTAGON MMA

Poslední roky zápasí pod hlavičkou nejlepší domácí organizace OKTAGON MMA, kde se stal před rokem šampionem střední váhy. Z důvodu nesplnění váhy, před soubojem s Milanem Ďatelinkou, však o mistrovský pás přišel. Do dalšího zápasu k dnešnímu dni nenastoupil z důvodu vážného zranění ruky, které ho možná již do boje nikdy nepustí.

Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo zvítězí v česko-slovenské bitvě, Juráček nebo Pukač? >>>

Právě kvůli dlouhé zápasové pauze přišla v YouTube pořadu Ukaž Káru, ve kterém byl Karlos hostem, otázka na to, jak to Terminátor řeší s financemi. Zápasníci totiž dostávají peníze za zápasy, které aktuálně Vémola nemá. Dočkali jsme se velmi překvapivé odpovědi. „Já mám velké štěstí, že mám skvělé a velké partnery. Hlavně jsem si s OKTAGONEM domluvil jednu podmínku a určitě jsem byl první v Čechách, kdo si tohle prosadil, že jsem placený i mimo zápasy. Já jsem placený měsíčně,“ oznámil Vémola.

Být placený měsíčně je ve světě MMA velká rarita a podobné případy jen těžko najdeme. Karlos si však tuto podmínku mohl “vydupat” díky velkému zájmu fanoušků, které si získal pro svůj způsob sebeprezentace, ale především také svými úspěchy v kleci. Karlos je zkrátka největší hvězdou domácí scény, je o něj stále veliký mediální zájem a OKTAGON MMA si ho chce udržet za každou cenu.

Sleduj turnaj OKTAGON 30 ŽIVĚ a ZDARMA

Jubilejní OKTAGON 30 představí hvězdy MMA, jako jsou Kimball, Juráček, Pukač, Bledá, Szabová a další – to vše s jejich příběhy, emocemi, nábojem adrenalinu a vším, co k OKTAGONU patří. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už ve čtvrtek 30.12. večer.

Zdroj: YouTube Ukaž Káru

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ