DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola tipuje zápas "Piráta" s Patrikem Kinclem a má jasného favorita!

Karlos Vémola tipuje zápas “Piráta” s Patrikem Kinclem a má jasného favorita!

Karlos Vémola se měl s “Pirátem” utkat o titul na konci roku 2021. Karlos se zranil a Pirát si to tak o mistrovský pás rozdá s Patrikem Kinclem. Jak Terminátor tipuje tento zápas?

Zdroj: OKTAGON MMA

Karlos Vémola měl na turnaji OKTAGON 30 bojovat o titul ve střední váze se Samuelem “Pirátem” Krištofičem. Kvůli zranění však nemohl nastoupit. Nahradil ho jeho bývalý soupeř Patrik Kincl. Ten se netají tím, že jeho motivací je právě odveta s Terminátorem.

“Pirátův” zápas s Kinclem byl odložen na únor. Oba však chtěli zúročit náročnou přípravu na prosincový zápas, a tak na konci roku 2021 boxovali v rámci akce FNC. Pirát remizoval s o 20 kg těžším Alexem Cvernou a Kincl prohrál na body s Attilou Véghem.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Karlos má jasného favorita

Jak vidí Karlos Vémola souboj mezi “Pirátem” a Kinclem? Svůj tip vyslovil ve svém posledním živém vysílání na sociálních sítích. Mimochodem, Karlos sledoval oba bojovníky na akci FNC z první řady, protože byl moderátorem celé akce.

“Kdybych měl hodnotit, což se asi úplně nedá, protože každý měl jiného soupeře, ale po tom, co jsem viděl na Fight Night Challenge, tak na to, že Pirátova strategie je držet se v postoji, tak Kincl předvedl proti Attilovi mnohem vyrovnanější výkon,” zhodnotil Karlos Vémola.

“V každém kole to byl vyrovnaný výkon. Možná prohrál (Kincl – pozn. red.), ale podle mého názoru “Pirát” taky. Bylo vidět, že se mu nelíbí ten tlak dopředu. Pokud s tím něco neudělá, a měl bych soudit podle těchto dvou zápasů, tak si myslím, že proti Kinclovi nemá nejmenší šanci, což mě samozřejmě mrzí, protože jsem domluvený s Ondrou Novotným, že se při svém návratu utkám s “Pirátem”,” pokračoval Terminátor, který se zotavuje ze zranění ruky.

“Samozřejmě bych si přál, aby to byl titulový zápas. Doufám, že s tím “Pirát” na Slovensku něco udělá a že zápas bude vypadat jinak než na FNC. Tam opravdu nebylo nic přesvědčivého,” uzavřel Vémola své hodnocení.

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Zdroj: Instagram Karlos Vémola

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ