DomůUFCUFC Vegas 27: David Dvořák nedal Ronderosovi šanci a porazil jej submisí...

UFC Vegas 27: David Dvořák nedal Ronderosovi šanci a porazil jej submisí už v 1. kole

David Dvořák si v oktagonu UFC připsal další vítězství, když Juancamila Ronderose, který vzal zápas na poslední chvíli za zdravotně indisponovaného Paivu, porazil submisí v 1. kole.

Zdroj: UFC

Ronderos, bojující z odvráceného gardu, vstoupil do souboje velice aktivně. Snažil se o tvrdé háky, kterými pravděpodobně chtěl zápas ukončit hned na začátku. Na straně Davida Dvořáka však byla vyzrálost a precizní technika.

Náš bojovník se ve výměnách prezentoval mnohem lépe. Byl přesnější a jedním z kopů otřásl svým soupeřem. Ten se sice rychle vzpamatoval, ale převaha “Undertakera” nadále rostla. David navíc bez jakýchkoli problémů unikal chaotickým atakům Kolumbijce.

Dvořák nakonec zasáhl svého soupeře pěkným pravým hákem. Kolumbijec byl velice otřesený. Následoval zoufalý pokus Ronderose o poraz. Český válečník se s lehkostí ubránil a navíc se dostal soupeři na záda. Levou rukou uchopil Kolumbijce pod krkem a začal jej škrtit. Pravou ruku ani nemusel použít. Škrcení bylo tak silné, že Kolumbijec musel odklepat.

David Dvořák si připsal třetí vítězství v oktagonu UFC a natáhl tak svou vítěznou šňůru na šestnáct zápasů v řadě.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Espaňol

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ