DomůUFCKhamzat Chimaev chce bojovat s Nickem Diazem: Zjistíme, kdo je skutečný gangster

Khamzat Chimaev chce bojovat s Nickem Diazem: Zjistíme, kdo je skutečný gangster

Khamzat Chimaev by rád poměřil síly s legendárním Nickem Diazem. A není to nereálné. Starší z populárních bratrů se chce vrátit do oktagonu UFC. O svém návratu jednal během turnaje UFC 261 s Danou Whitem.

Zdroj: UFC

“Borz” se má, poté co se vypořádal se svými zdravotními problémy, vrátit do klece UFC ještě v tomto roce. Chimaev ještě před nedávnem mluvil o tom, že odejde do sportovního důchodu, protože nevěřil, že by se kvůli zdravotním problémům mohl dostat opět na vrchol a bojovat o nejvyšší vavříny. Teď to však vypadá tak, že zápasník je opět v plné síle a chce bojovat s těmi nejlepšími. Nyní se v rozhovoru s médii vyjádřil k tématu svého potenciálního souboje s Nickem Diazem.

“Chci s ním bojovat. Byl by to parádní zápas. Sledoval jsem jeho souboje, když jsem byl malý a teď bych se s ním chtěl utkat. Pro mě je to ideální volba. Líbí se mi. Zjistíme, kdo je opravdovým gangsterem. Myslím, že to právě on je tím skutečným gangsterem v tomto sportu, ale uvidíme.”

Khamzat Chimaev (9-0) se stal miláčkem fanoušků poté, kdy v UFC vyhrál tři zápasy během 66 dní. Naposledy jsme jej v oktagonu UFC mohli vidět v září loňského roku, kdy mu stačilo 17 sekund na to, aby knokautoval Geralda Meerschaerta.

V dalším souboji se pak měl utkat s Leonem Edwardsem, ale zápas se kvůli Chimaevovým zdravotním problémům neuskutečnil. UFC se snažilo bojovníkovi pomoci s léčbou, ale Dana White informoval, že Chimaev neuposlechl pokynů lékařů a v průběhu terapie trénoval, což ještě zhoršilo jeho zdravotní stav. Následně “Borz” informoval veřejnost o tom, že se svou kariérou končí. Nyní však došlo k obratu o 180 stupňů. Chimaev se vrátil k tréninkům a vyhlíží svého dalšího soupeře. 

Nick Diaz (26-9, 2 NC) se neukázal v kleci UFC od zápasu s Andersonem Silvou na turnaji UFC 183, který se uskutečnil v lednu 2015. Brazilec tehdy zvítězil na body, ale po čase byl výsledek změněn na “no-contest”. Silva byl pozitivní na doping a v organismu Nicka Diaze se našly stopy marihuany. Před zápasem se “Spiderem” prohrál Diaz dva souboje, a to s Carlosem Conditem a Georgesem St. Pierrem. Během své kariéry Diaz působil v organizacích EliteXC, Strikeforce nebo PRIDE.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ