DomůOstatníKhamzat Chimaev si to rozdá s Jackem Hermanssonem ve wrestlingu

Khamzat Chimaev si to rozdá s Jackem Hermanssonem ve wrestlingu

Khamzat Chimaev je zpět! Fanoušci jej však neuvidí v oktagonu UFC, ale na zápasnické žíněnce, kde si to rozdá s dalším bojovníkem UFC Jackem Hermanssonem.

Zdroj: UFC

Vycházející hvězda UFC Khamzat Chimaev vyzve v zápase ve volném stylu Jacka Hermanssona. Zápas se uskuteční tento pátek na akci Bulldog Fight Night 9 ve švédském Göteborgu. Bojovníci budou zápasit ve váze do 187 liber.

Oba zápasníci se včera představili fanouškům během slavnostního staredownu a všichni žasli nad tím, jak velký byl Chimaev oproti Hermanssonovi. Obzvláště, když si uvědomíme, že “Borz” naposledy bojoval v UFC ve veltru a “The Joker” je kovaná střední váha.

Turnaj Bulldog Fight Night 9 nabídne fanouškům, kromě již zmíněného utkání ve wrestlingu, také několik soubojů v MMA a v boxu. V jednom z nich se představí i český boxer Miroslav Šerban, který se utká s Anthonym Yigitem.

Zápasová karta turnaje Bulldog Fight Night 9

Main Event

Wrestling: Khamzat Chimaev vs. Jack Hermansson

Box: Anthony Yigit vs. Miroslav Serban
Box: Marianne Ahlborg vs. Rita Mrwebi
Box: Hamza Barka vs. Marius Skuqi
MMA: Rahmads Stromanis vs. Stepan Litvinenko
Box: Constantino Nanga vs. Dusan Stojanovic
MMA: Samuel Bark vs. Ioan Vrânceanu
MMA: David Jacobsson vs. Anatoly Tarasenko

Zdroj: MMA Mania

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ