DomůUFCKoronavirus ohrožuje konání sobotního turnaje UFC v Brazílii! Přijde David Dvořák o...

Koronavirus ohrožuje konání sobotního turnaje UFC v Brazílii! Přijde David Dvořák o svůj debut?

Turnaj UFC Brasilia, na kterém se měl v hlavním zápase utkat Kevin Lee s Charlesem Oliveirou, se může stát první akcí organizace UFC, která bude zrušena kvůli pandemii koronaviru.

Embed from Getty Images

Brazílie, která má v této chvíli 52 potvrzených případů onemocnění koronavirem, začíná vydávat tvrdá omezení, týkající se společenských a sportovních akcí.

Guvernér Ibaneis Rocha zakázal veškeré akce a shromáždění, na kterých bude více než 100 lidí. Omezení má prozatím platnost 5 dní.

Po dvou potvrzených případech onemocnění koronavirem v hlavním městě Brazílie, guvernér Ibaneis Rocha ve středu večer vydal prohlášení, že sportovní akce, koncerty a shromáždění s větším počtem lidí se zakazují, a to až do 16. března. Guvernér zavřel i školy.

Turnaj UFC on ESPN+ 28 se má uskutečnit v sobotu večer v hale Nilson Nelson, která pojme přes 10 tisíc diváků. V hlavním zápase večera se má představit Kevin Lee a Charles Oliveira. Pro české fanoušky je tento turnaj o to zajímavější, že se na něm má poprvé v oktagonu organizace UFC představit David Dvořák.

UFC prozatím nevydala žádné oficiální stanovisko k nastalé situaci. Podle neoficiálních informací si představitelé organizace jsou vědomi guvernérova nařízení, ale neví, do jaké míry ovlivní sobotní turnaj. Jisté je pouze to, že v současné době vedou jednání s brazilskými zákonodárci.

Některé organizace MMA, mezi kterými jsou například OKTAGON MMA, KSW, Slugfest, ARES FC, ONE Championship nebo Combate Americas zcela zrušily své turnaje nebo je uspořádají za zavřenými dveřmi, tedy bez účasti diváků.

Zdroj: mmafighting.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ