DomůUFCLegendární bojovník Randy Couture: UFC a Dana White doufali v prohru Francise...

Legendární bojovník Randy Couture: UFC a Dana White doufali v prohru Francise Ngannoua na turnaji UFC 270

Legenda UFC Randy Couture si myslí, že prezident UFC Dana White chtěl, aby šampion těžké váhy Francis Ngannou na UFC 270 přišel o svůj pás šampiona těžké váhy.

Francis Ngannou na turnaji UFC 270 dokázal uhájit svůj titul, když v pětikolovém souboji porazil Ciryla Ganea. Úspěšně tak završil dlouhou cestu ke své první obhajobě, ke které došlo téměř rok poté, kdy na turnaji UFC 260 porazil Stipeho Miocice a získal pás šampiona.

Ngannou se dostal do sporu s vedením UFC a Danou Whitem kvůli probíhajícímu jednání o smlouvě. Nechce jen více peněz, ale také férové podmínky, které mu umožní věnovat se potenciálním zápasům v boxu.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Bude Martin Buday při svém debutu v oktagonu UFC úspěšný? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Randy Couture měl po legendární kariéře v oktagonu s šéfem UFC své vlastní spory. Během nedávného rozhovoru v pořadu The MMA Hour s Arielem Helwanim zašel Couture tak daleko, že řekl, že organizace UFC nechtěla, aby Ngannou zvítězil.

“Upřímně řečeno, nepřekvapuje mě to,” řekl Couture. “Tohle je klasická Zuffa a Dana White. Nakonec nechtějí, aby (Francis Ngannou) měl takovou moc. Byli by mnohem šťastnější, kdyby Francis ten zápas prohrál. Myslím, že přesně to očekávali. Myslím, že Dana White si může říkat co chce, ale neukázal se v té kleci, aby dal ten pás kolem beder svého šampiona. Nepřišel ani na tiskovou konferenci po zápase. A to má svůj důvod.”

Couture i Ngannou byli v minulosti vůči UFC opakovaně kritičtí, a to především kvůli tomu, jak zachází se svými bojovníky. Ngannou volal po lepším zacházení ze strany Whitea a vedení a narážel na to, že se necítí být organizací doceněn.

Zdroj: Podcast The MMA Hour

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ