DomůCZ/SK MMALeo Brichta se vyjádřil k OKTAGONU!

Leo Brichta se vyjádřil k OKTAGONU!

Po dlouhé době mlčení jsme se dočkali vyjádření Lea Brichty směrem k napjatým vztahům mezi organizacemi OKTAGON MMA a RFA, týkající se zápasníkova dalšího působení. K situaci se vyjádřil na sociálních sítích.

Zdroj: OKTAGON MMA

“Chtěl bych se v rychlosti vyjádřit k OKTAGONU. Většinou bylo všechno v pohodě. Dokonce říkám, že OKTAGON Underground byla nejlepší část mého života a jedna z nejlepších akcí, které jsem zažil, ale nyní před posledním zápasem tady byly nějaké finty. Říkalo se, že jsem odmítl zápas, což není pravda. Říkal jsem pouze to, že nebudu zápasit za cca 3000€, když můj soupeř by dostal více než dvojnásobek. Chtěl jsem stejné peníze, ale nevyšlo to“ řekl Leo Brichta na úvod.

“Následně mi přivezli nového soupeře (Lapiluse) a asi počítali s tím, že prohraju. Jenže to se nestalo a najednou po zápase přišli, že pokud podepíšu novou smlouvu, tak dostanu nové peníze (i za zápas s Lapilusem). Toto se ale nedělá po zápase, proč mi tu smlouvu nedali už před zápasem? Dost mě to dostalo. Mám v OKTAGONU asi 10 zápasů, tak proč na mě hází hnůj,“ pokračoval.

Brichta také potvrdil, že mu pod křídly organizace OKTAGON MMA zbývá ještě jeden zápas a oznámil, že je ready a klidně může zápasit. Podle jeho slov byl s RFA pouze dohodnutý, že po konci v OKTAGONU přestoupí k nim. RFA mu také dala lepší podmínky, se kterými souhlasil.

Je jasné, že by Brichta neměl vystupovat pod jinou organizací, když má v OKTAGONU platný kontrakt. Nyní se však rozhodl promluvit a přišel s určitými obviněními, že OKTAGON MMA nejedná fér. Bude velmi zajímavé sledovat, jestli se k Leovým slovům vyjádří Ondřej Novotný nebo Palo Neruda a jak se bude celá situace vyvíjet dál.

Zdroj: Instagram Leo Brichta

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ