DomůCZ/SK MMALeo Brichta se vyjádřil k OKTAGONU!

Leo Brichta se vyjádřil k OKTAGONU!

Po dlouhé době mlčení jsme se dočkali vyjádření Lea Brichty směrem k napjatým vztahům mezi organizacemi OKTAGON MMA a RFA, týkající se zápasníkova dalšího působení. K situaci se vyjádřil na sociálních sítích.

Zdroj: OKTAGON MMA

“Chtěl bych se v rychlosti vyjádřit k OKTAGONU. Většinou bylo všechno v pohodě. Dokonce říkám, že OKTAGON Underground byla nejlepší část mého života a jedna z nejlepších akcí, které jsem zažil, ale nyní před posledním zápasem tady byly nějaké finty. Říkalo se, že jsem odmítl zápas, což není pravda. Říkal jsem pouze to, že nebudu zápasit za cca 3000€, když můj soupeř by dostal více než dvojnásobek. Chtěl jsem stejné peníze, ale nevyšlo to“ řekl Leo Brichta na úvod.

“Následně mi přivezli nového soupeře (Lapiluse) a asi počítali s tím, že prohraju. Jenže to se nestalo a najednou po zápase přišli, že pokud podepíšu novou smlouvu, tak dostanu nové peníze (i za zápas s Lapilusem). Toto se ale nedělá po zápase, proč mi tu smlouvu nedali už před zápasem? Dost mě to dostalo. Mám v OKTAGONU asi 10 zápasů, tak proč na mě hází hnůj,“ pokračoval.

Brichta také potvrdil, že mu pod křídly organizace OKTAGON MMA zbývá ještě jeden zápas a oznámil, že je ready a klidně může zápasit. Podle jeho slov byl s RFA pouze dohodnutý, že po konci v OKTAGONU přestoupí k nim. RFA mu také dala lepší podmínky, se kterými souhlasil.

Je jasné, že by Brichta neměl vystupovat pod jinou organizací, když má v OKTAGONU platný kontrakt. Nyní se však rozhodl promluvit a přišel s určitými obviněními, že OKTAGON MMA nejedná fér. Bude velmi zajímavé sledovat, jestli se k Leovým slovům vyjádří Ondřej Novotný nebo Palo Neruda a jak se bude celá situace vyvíjet dál.

Zdroj: Instagram Leo Brichta


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ