DomůKSWLitevský veterán soupeřem Roberta Soldiće na turnaji KSW 53

Litevský veterán soupeřem Roberta Soldiće na turnaji KSW 53

Roberto Soldić (17-3) bude na turnaji KSW 53 v Lodži obhajovat svůj mistrovský pás ve weltrové váze. Jeho soupeřem bude Marius Zaromskis (22-9, 1 N/C).

Embed from Getty Images

Litevský zápasník dosáhl mnoha úspěchů na mezinárodní scéně. Marius Zaromskis je bývalým šampionem weltrové váhy organizace DREAM. Během své kariéry porazil například legendárního Kazushiho Sakurabu. Bojoval také o pás organizace Strikeforce. V titulovém zápase ale podlehl Nicku Diazovi.

V letech 2012 – 2015 bojoval v organizaci BELLATOR MMA. Pak se odmlčel a do oktagonu se vrátil až v roce 2019, kdy porazil Aliaksandra Danilchenka.

Roberto Soldić získal pás weltrové váhy organizace KSW už v roce 2017, kdy porazil Boryse Maňkovského. Později však ztratil titul prohrou s Dricusem Du Plessisem. “Robocop” však v odvetě Du Plessise porazil a pás si vzal zpět. Od té doby Roberto zvítězil v KSW ještě ve třech zápasech, avšak pouze jeden z nich byl zápasem titulovým.

Naposledy se Soldić představil v oktagonu v září loňského roku na turnaji KSW 50. Jeho soupeřem byl Michal Pietrzak. Ten do utkání nastoupil jako náhrada za Patrika Kincla, se kterým se měl Soldić původně utkat.

Zdroj: KSW | mma.pl

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ