DomůBellatorLiz Carmouche oficiálně podepsala Bellatoru

Liz Carmouche oficiálně podepsala Bellatoru

Netrvalo to dlouho a Liz Carmouche nalezla nový domov. Po propuštění z UFC se poměrně rychle uchýlila pod křídla organizace BELLATOR.

Embed from Getty Images

Veteránka ženského MMA, Liz Carmouche, byla hodně nečekaně propuštěna z UFC. Bývalá uchazečka o titul v muší a bantamové váze bojovala v organizaci UFC od roku 2013. Během té doby absolvovala 10 utkání, z nichž pět vyhrála.

Posledním zápasem, který Liz pod vlajkou UFC absolvovala, byl titulový zápas s Valentinou Shevchenko, který se uskutečnil v srpnu tohoto roku. O to větší překvapení pro fanoušky bylo, když se organizace UFC rozhodla na začátku prosince Liz ze svých řad propustit.

Každopádně Liz nemusela na svého dalšího chlebodárce dlouho čekat. O tomto víkendu podepsala kontrakt s organizací BELLATOR:

Zdroj: Bellator.com | Twitter Bellator | Twitter Liz Carmouche

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ