DomůBellatorPhil Davis o souboji s Yoelem Romerem: Postarám se, aby to pro...

Phil Davis o souboji s Yoelem Romerem: Postarám se, aby to pro něj byl hodně těžký zápas

Phil Davis se velmi těší na příležitost utkat se s Yoelem Romerem, protože by rád bojoval jen s těmi nejznámějšími a nejlepšími soupeři, mezi které kubánský zápasník bezesporu patří. Je si také jistý tím, že Kubánce porazí.

Zdroj: UFC

Yoel Romero bude v září debutovat v kleci organizace BELLATOR MMA. 44letý Kubánec se utká s bývalým šampionem organizace ve welterové váze Philem Davisem.

Před nadcházejícím zápasem Davis v rozhovoru pro zahraniční média uvedl, že se na zápas těší, protože touží bojovat s velkým jménem, kterým Yoel Romero je.

Davis se také vyjádřil k nadcházejícímu zápasu.

“Yoel je těžký soupeř. Je silný, dynamický a je těžké se na něj připravit. Nejtěžší je eliminovat jeho načasování a rozsah. Myslím, že nakonec bude chtít bojovat ve stoje. Nerozhodne se pro wrestling. Vždy jde do zápasu s tím, že chce svého soupeře knokautovat. Ale jsem dobře připravený, neunavím se jen tak snadno a postarám se, aby to pro něj byl hodně těžký zápas. Také mě může trefit, ale na druhou stranu mám dobrou práci nohou, takže se jeho útokům mohu vyhnout.”

Phil Davis má za sebou 9 zápasů v kleci BELLATOR MMA a jeho bilance v této organizaci je 6-3. Ve svém posledním zápase prohrál s aktuálním šampionem polotěžké váhy Vadimem Nemkovem. Před soubojem s Rusem vyhrál tři zápasy a porazil například Lyota Machidu nebo Liama McGearyho.

Romero měl již dříve debutovat v kleci organizace BELLATOR MMA. V květnu letošního roku se Kubánec měl utkal s Anthonym Johnsonem, ale lékaři mu tehdy nedovolili nastoupit do utkání.

Davisův zápas s Romerem se uskuteční 18. září v kalifornském San Jose na turnaji BELLATOR 266.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ