Logan Paul: Nemůžete tvrdit, že bych nemohl porazit Mika Tysona

Logan Paul, americký youtuber, který se nedávno utkal v boxerském ringu s Floydem Mayweatherem Jr., je otevřený možnosti utkat se s Mikem Tysonem.

Zdroj: Erik Drost, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Na začátku června se Logan Paul objevil v boxerském ringu, aby se utkal s Floydem Mayweatherem Jr. Floydův souboj s Loganem nakonec neměl vítěze. Fanoušci se v zápase nedočkali knokautu a podle dříve oznámených pravidel nebyl vyhlášen oficiální vítěz.

Nyní Logan Paul hledá dalšího soupeře a uvažuje o souboji s Mikem Tysonem.

“Někdo se zmínil o Tysonovi. Můj právník mi řekl, že mi utrhne hlavu a že proti němu nemám šanci. Po tom, čím jsem si prošel, mi ale nemůžete říct, že nemůžu porazit Mika Tysona. Je už starý.”

Pro Paula byl jeho poslední zápas s Mayweatherem třetím boxerským soubojem kariéry. Poprvé se Logan postavil do ringu v únoru 2018. Tehdy čelil v amatérském duelu youtuberovi “KSI”. Střetnutí skončilo po šesti kolech nerozhodně. O více než rok později došlo k odvetě, tentokrát už v profesionálním zápase. Po šesti kolech nakonec jednomyslným rozhodnutím rozhodčích zvítězil “KSI”.

Mike Tyson se loni vrátil do ringu po několikaleté pauze. V listopadu se utkal s Royem Jonesem Juniorem v exhibičním zápase a stále má v úmyslu pokračovat. Zatím však není známo, kdo bude jeho dalším soupeřem.

Zdroj: MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
Ostatní