DomůACAMMA bojovník Michal Martínek: Za současného stavu v ruské ACA zápasit nebudu!

MMA bojovník Michal Martínek: Za současného stavu v ruské ACA zápasit nebudu!

Michal Martínek šokoval celou domácí scénu, když v roce 2019 dokázal v titulovém zápase porazit veterána UFC Viktora Peštu. Přineslo mu to také účast v Dana White´s Tuesday Contender Series, kde však prohrál a brána UFC pro něj zůstala zavřená.

Uchýlil se tedy do ruské organizace ACA, kde má aktuálně ze tří zápasů bilanci 1-2. Chtěl svoje statistiky napravit, a proto si na duben domluvil další zápas. Ten však kvůli aktuální válečné situaci na Ukrajině neproběhne.

„Za současné situace si nedokážu představit, že bych tam jel zápasit. Spoustu věcí se tam musí vyřešit. Otázka zní, jak dlouho to potrvá, než se to dokáže srovnat. My chceme najít nějaký druh komunikace, abychom se v rámci korektnosti domluvili,“ prozradil Michal pro server Sport.

Není totiž jediným bojovníkem, který aktuální stav řeší a tak komunikace rozhodně není jednoduchá. Na případný návrat do OKTAGONU aktuálně nemyslí, protože nejprve se musí dohodnout s organizací ACA, která se k němu, dle jeho slov, chovala vždy slušně.

Zdroj: Sport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ