DomůCZ/SK MMAMá Patrik Kincl prvního titulového vyzyvatele? Alex Lohoré se po úspěšném comebacku...

Má Patrik Kincl prvního titulového vyzyvatele? Alex Lohoré se po úspěšném comebacku hlásí o slovo

Víkendový turnaj OKTAGON 31 nabídl hned několik zajímavých bitev a mezi ně jednoznačně patřil velký návrat Alexe Lohorého. Ten se do klece vrátil téměř po roce, když naposledy porazil Tata Primeru na OKTAGONU 22.

Následně však přišly neshody s vedením organizace a když jsem loni v létě dělal s Alexem rozhovor, nemyslel jsem si, že se do OKTAGONU ještě vrátí. Čas však plynul a okolnosti se změnily. A tak tu máme nového Lohorého, který se v O2 aréně představil ve vynikajícím světle.

Ambicióznímu Polívkovi nedal šanci a ukončil ho v prvním kole via TKO. I promotér Ondřej Novotný ho chválil nejen za výkony v kleci, ale i za slušné chování a dobrý přístup. Rýsuje se tak staronový vyzyvatel v boji o titul?

„Rád bych bojoval o titul. Střední váha je pro mě dobrá a rád bych vyzval Patrika Kincla. Jeho postoj na mě moc dojem neudělal. Podle mě má ještě hodně na čem pracovat. Myslím si, že bych mu dokázal dost zatopit. Myslím si, že bychom měli tenhle duel udělat. Samozřejmě je to však na šéfech, co na to řeknou,” prohlásil motivovaný Alex Lohoré na tiskové konferenci po turnaji.

Uvidíme, jak se celá situace vyvrbí, protože teoreticky můžeme počítat s tím, že Karlos Vémola se utká s Pirátem, jelikož má o tento návratový duel stále zájem. Tím pádem by Patrik Kincl musel buď počkat a nebo si mezitím dát ještě obhajobu, která by teoreticky mohla být právě s Lohorém.

Zdroj: YouTube OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ