DomůCZ/SK MMAMakhmud Muradov: Ostatní země mě rády přijmou. Ne jako země, která mi...

Makhmud Muradov: Ostatní země mě rády přijmou. Ne jako země, která mi bezdůvodně neprodloužila vízum. Skončí “Mach” na Slovensku?

Před několika dny Makhmud Muradov oznámil, že přišel o evropské vízum, protože mu ho Česká republika zrušila. S dodatkem, že je prý nebezpečný pro republiku a veřejnost. Sám “Mach” uvádí, že netuší, proč tomu tak je, protože žádný zákon neporušil.

Od té doby se začala řešit možná příčina. Jedním z nejčastějších odůvodnění je, že Muradov má osobní kontakty s nejvyššími politickými představiteli Uzbekistánu. Mezi nimi je i prezident Mirzijojev, který sympatizuje s ruským prezidentem Putinem. Samotný fakt, že Muradov někoho zná, by neměl být problém, ale zpravodajské služby České republiky mohou mít další informace, díky kterým může stát zaujmout konkrétní stanovisko. Takové informace však už nejsou širší veřejnosti známé a jednalo by se o čiré spekulace. Takže se držme toho, co víme.

“Ahoj, zdravím vás všechny z Uzbekistánu do České republiky. Chtěl bych vám moc poděkovat za vaše zprávy a za vaši podporu. Opravdu dostávám velmi, velmi mnoho povzbudivých zpráv. A určitě o mě nepřijdete. Brzy se vrátím a budu pokračovat v tréninku v Praze, v MMA Monster. Takže vám ještě jednou moc děkuji, za chvíli se vrátím a jedeme dál,” uvedl Muradov na Instagramu.

Makhmud situaci přiblížil a vysvětlil v prohlášení pro TV Nova. Pokud mu jiná evropská země udělí vízum, bude moci přijet do České republiky. “Myslím, že ostatní země mě podpoří a vždycky mě rády přijmou. Ne jako země, která mi prostě bezdůvodně neprodloužila vízum,” řekl Mach o vztazích s Českou republikou.

“Požádal jsem více zemí a ty mě přijaly. Rády mi udělí vízum.” Zdá se být reálné, že mezi zmíněnými zeměmi je i Slovenská republika.

O možnosti Muradova přesunu na Slovensko se totiž hovořilo již dříve. “V České republice žiji jedenáct let a sedm let čekám na vízum, stát mě nerespektuje, tak jsem do oktagonu přestal chodit s českou vlajkou. Slovensko mi nabídlo vízum na pět let, takže asi pojedu tam,” řekl Muradov například už letos v dubnu.

Zdroj: Instagram Makhmud Muradov | TV Nova | MMA Fanatik


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ