Marlon Moraes: “Kašlu na Alda, nechovám k němu žádný respekt.”

Marlon Moraes (MMA 23-6) ve svém posledním zápase porazil na body Jose Alda (MMA 28-6). Výsledek samotného utkání však vzbudil velké emoce.

Embed from Getty Images

A přiznejme si, rozhodnutí sudích bylo velmi kontroverzní. To, že vítězem neměl být Moraes, si po zápase nemyslel jen Aldo, ale také šéf UFC Dana White a mnoho dalších lidí.

Jose Aldo v jednom rozhovoru mimo jiné řekl, že v očích Moraese viděl strach.

“On se bál. Nechtěl bojovat. Fanoušci bučeli a já jsem stále vyvíjel tlak. Nevím, jak je možné, že to sudí viděli jinak, než všichni ostatní.”

Marlon Moraes si to nenechal líbit a na slova Alda reagoval v rozhovoru pro portál MMA Fighting.

“Samozřejmě, že jsem se nebál. Mám za sebou 30 utkání. Bojuji každý den. Je jasné, že před zápasem jsem byl nervózní, ale tak to má skoro každý. Jakmile vejdete do klece, všechno z vás spadne. Nechápu Alda. Nejdříve porážku přijal, normálně se se mnou bavil, vše se zdálo být v pořádku. Pak přijede domu a začne mluvit o takových nesmyslech. Kašlu na něj.”

Marlon navíc ještě dodal:

“V současnosti jsem k němu ztratil veškerý respekt. Nulový respekt k jeho chování. Po zápase vzal mikrofon a řekl, že mi gratuluje. Pak jel domů, slyšel co říká Cejudo a najednou otočil o 180 stupňů.”

Moraes také řekl, že Cejudo chce zápasit s Aldem, protože ví, že to pro něj bude snazší souboj, který mu ale dá větší publicitu.

“Henry chce bojovat s Aldem. Nechce se utkat se mnou, ani s jinými uchazeči o titul. Chce lehčí zápas, s větší odměnou. Každý ví, co tím myslím.”

Zdroj: mmafighting.com | bjpenn.com

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA