DomůCZ/SK MMAMatěj Peňáz reaguje na svůj zápas o smlouvu s UFC: Nepředvedl jsem...

Matěj Peňáz reaguje na svůj zápas o smlouvu s UFC: Nepředvedl jsem nic z toho, co ve mně je a co dokážu

Český MMA bojovník Matěj Peňáz prolomil mlčení a zhodnotil svůj neúspěšný pokus, vybojovat si smlouvu s UFC v Dana White´s Contender Series (DWCS).

Po dřívějších vyjádřeních jeho trenérů Andrého Reinderse a Honzy Stacha nyní přichází reakce samotného “Moneyho”.

Potvrdil, že účasti v DWCS nelituje, věří ve svou budoucnost a ujišťuje, že jeho čas teprve přijde.

“Necelé dva roky v MMA a dostal jsem nabídku zápasit o smlouvu v nejprestižnější a nejvíc žádané organizaci na světe. Nepodařilo se, ale nelituji rozhodnutí jít do toho.”

“Jediná věc, co mě mrzí, je výkon, že jsem nepředvedl nic z toho, co ve mně je a co dokážu. Je mi 25 let, můj čas teprve přijde. Pevně věřím v cestu i cíl! Děkuji všem za projevenou podporu,” uvedl nyní Matěj Peňáz na svém Instagramu.

Reakce Matějova trenéra Honzy Stacha

Honza Stach, byl součástí výpravy, která se s Peňázem DWCS účastnila. Svého svěřence se na sociálních sítích zastal a řekl, že sám Matěj je tím největším kritikem nepodařeného zápasu.

“Nenajdete přísnějšího kritika posledního zápasu, než je sám Matěj. Kdyby si mohl vybrat, raději by byl rozbitý po pořádné štípané nebo dostal KO, než tohle. Když ale zápas skončí dřív, než můžete ukázat, co ve vás je, je to hrozně frustrující. Je to prostě zápas a stát se může cokoliv. Můžete mít líp natrénováno, lepší fýzu, přesnější údery, lepší jiu-jitsu. Je to úplně jedno… Zaspíte jeden důležitý moment nebo špatně zareagujete a může být po všem.”

“Nesoudím Matěje podle posledního zápasu, ale podle všech jeho zápasů, podle toho jak na sobě maká a jaký je člověk a proto vím, že to je šampión. Tak než přidáte svůj odborný pohled na věc, zkuste se zamyslet nad tím, že zápasník je víc než jen jeho poslední zápas.”

Zdroj: Instagram Matěj Peňáz | Instagram Honza Stach


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ