DomůUFCUFC 261: Jedna bomba a Masvidal padl! Usman opět uhájil pás šampiona

UFC 261: Jedna bomba a Masvidal padl! Usman opět uhájil pás šampiona

Kamaru Usman opět dokázal, že je lepší než Jorge Masvidal. V hlavním zápase večera UFC 261 Usman těžce knokautoval “Gamebreda” ve druhém kole jejich souboje. Šampion welterové váhy si tak na své konto připsal čtvrtou úspěšnou obhajobu svého pásu.

Zdroj: UFC

Hned na začátku zápasu trefil Usman Masvidala direktem. “Gamebred” odpověděl low kickem. Kamaru chodil do soubojů bez jakéhokoli respektu před soupeřovými kontry. V půlce prvního kola se podařilo Masvidalovi tvrdým úderem otřást Usmanem. Na to šampion reagoval tak, že přenesl souboj na zem. Pak se snažil najít dominantní pozici, ale Masvidal se dobře bránil a podařilo se mu vstát. Souboj u pletiva, výměny úderů. Šampion vypadal lehce otřeseně, ale podařilo se mu direktem zasáhnout Masvidala, kterým tento úder zachvěl.

Druhé kolo začalo opatrněji. Masvidal svého soupeře provokoval s rukama podél těla a dával mu najevo, že jeho údery s ním nic nedělají. Jenže pak přišla děsivě tvrdá rána, která zasáhla Masvidalovu hlavu. “Gamebred” se sesunul k zemi. Usman přiskočil a přidal Masvidalovi pár úderů na hlavu. Sudí ukončil zápas.

Zdroj: UFC | Twitter ChillemDafoe | Twitter UFC Arab


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ