DomůUFCUFC 261: Jedna bomba a Masvidal padl! Usman opět uhájil pás šampiona

UFC 261: Jedna bomba a Masvidal padl! Usman opět uhájil pás šampiona

Kamaru Usman opět dokázal, že je lepší než Jorge Masvidal. V hlavním zápase večera UFC 261 Usman těžce knokautoval “Gamebreda” ve druhém kole jejich souboje. Šampion welterové váhy si tak na své konto připsal čtvrtou úspěšnou obhajobu svého pásu.

Zdroj: UFC

Hned na začátku zápasu trefil Usman Masvidala direktem. “Gamebred” odpověděl low kickem. Kamaru chodil do soubojů bez jakéhokoli respektu před soupeřovými kontry. V půlce prvního kola se podařilo Masvidalovi tvrdým úderem otřást Usmanem. Na to šampion reagoval tak, že přenesl souboj na zem. Pak se snažil najít dominantní pozici, ale Masvidal se dobře bránil a podařilo se mu vstát. Souboj u pletiva, výměny úderů. Šampion vypadal lehce otřeseně, ale podařilo se mu direktem zasáhnout Masvidala, kterým tento úder zachvěl.

Druhé kolo začalo opatrněji. Masvidal svého soupeře provokoval s rukama podél těla a dával mu najevo, že jeho údery s ním nic nedělají. Jenže pak přišla děsivě tvrdá rána, která zasáhla Masvidalovu hlavu. “Gamebred” se sesunul k zemi. Usman přiskočil a přidal Masvidalovi pár úderů na hlavu. Sudí ukončil zápas.

Zdroj: UFC | Twitter ChillemDafoe | Twitter UFC Arab

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ